מוזיקה לגיל הרך - מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות

 איפה אני 
סנן לפי: בחירה מרובה

  בחירה מרובה

גילאים 
  (8)
  (8)
  (2)
  (4)
הצטרפו למועדון הלקוחות של חוגל קבלו המלצות, אטרקציות והטבות ישירות למייל!

מוזיקה לגיל הרך

- נמצאו 13 תוצאות | עמוד 1 מתוך 1

מרכז המוסיקה כץ- מוסיקה לגיל הרך

מרכז המוסיקה כץ- מוסיקה לגיל הרך [גן יבנה]

מוזיקה היא הכל, היא נותנת כנפיים לשכל, נפש לייקום, מעוף לדימיון, קסם לעצבות, חיים להכל... בואו להעניק לילדיכם חינוך מוזיקלי.

מרכז המוסיקה כץ- לימוד בכלי נגינה למבוגרים בבקרים

מרכז המוסיקה כץ- לימוד בכלי נגינה למבוגרי... [אשקלון]

מוזיקה היא הכל, היא נותנת כנפיים לשכל, נפש לייקום, מעוף לדימיון, קסם לעצבות, חיים להכל... בואו להעניק לילדיכם חינוך מוזיקלי.
YAMAHA בית ספר למוסיקה- שיטת Junior Music Cours [תל אביב]
גולת הכותרת של שיטת ימאהה - קורס jmc- junior music course לימוד מוסיקה לגיל הרך בשיטה מהנה, המתאימה לכל ילד ובתוכנית הבנויה במיוחד כדי להפוך את הילדים ליוצרים בעתיד...
מעגל משפחתי - מוסיקה לטף [הוד השרון]
תוכנית מוסיקלית הכוללת פיתוח השמיעה המוסיקלית והיכולת הקולית ככלי ביטוי‚ תוך התנסות בנגינה‚ תנועה‚ סיפור ומשחק. בהדרכת מיכל (מיקי) חפר‚ M.A בחינוך מוסיקלי‚ דוקטורנט..
חוג ''קסם הצליל'' מוזיקה ותנועה להורים וילדים [תל אביב]
נפתח במרכז "מ.מ.ש'' משחקיה וחוג מוזיקה ותנועה, לתינוקות מגיל חצי שנה עד גיל שלוש. המפגש מתחיל בשעה 10:30. נשמח לפגוש אתכם... ---------------------------------------..
קורס מוזיקה לקטנטנים באנגלית [רמת השרון]
קורס מוזיקה לקטנים באנגלית לגילאי: 10 חודשים-שנתיים ושנתיים-שלוש שנים. פעילות מוזיקלית- אינטראקטיבית-הורה ילד, המשלבת מוזיקה חיה ודקלומים, שמוש באביזרים שונים תו..
מוסיקה לפעוטות [כפר סבא]
חוג קבוע לגילאי זחילה עד 3 של פעילות מוסיקה ותנועה קבוצתית. בהדרכת מדריכה מנוסה בעבודה עם תינוקות וילדים בשיטת חמ"ל - חינוך מוסיקלי לטף. מפגשים שבועיים של 45 דקות.
חוג מוסיקה לגיל הרך [מודיעין]
חוג מיוחד במינו - מוסיקה לגיל הרך. המוסיקה תורמת להתפתחות הריגשית והשיכלית כבר מגיל צעיר מאד, גם בגיל שבו התקשורת המילולית עדיין אינה מפותחת. קבוצות קטנות (4 - 5 ילד..
קצב בענן - מוסיקה לקטנטנים [הרצליה]
מפגשי "קצב בענן" משלבים שירים ודקלומים בליווי גיטרה, ריקודים עם ההורים, שירי אצבעות, נגינה בכלים ובמקצבים שונים ומשחק עם אביזרים (נוצות, מטפחות ועוד). המפגשים המהנים..
מוסיקה לגיל הרך [פתח תקוה]
חוג מוסיקה חוויתי, להורים וילדים , פעילות שבועית המספקת שעת איכות להורים ולילדים . חוג מוסיקה לילדים הפותח את השער לעולם הצלילים והתווים .
החוג הכייפי והבריא ביותר לילדך [קריית אונו]
חוג תרפיה לטף, הינה חוג הלקוח מהרפואה היפנית מתבסס על תורת התנועה של הזן שיאצו. דרך דימיון מודרך,עבודה עם תנועה,משחקים ותחרויות הילדים ילמדו כיצד לנוע מהאגן (מרכז הג..
טרום כלי - המרכז למוסיקה גוננים [ירושלים]
הכרות ראשונית עם עולם המוסיקה בדרך חוויתית ונעימה בעזרת שירים, דקלומים, תנועה ועוד (גילאים 3-4 ו 5-6)
חוג מוסיקה לילדים [ירושלים]
קבוצת מוסיקה לילדים בגילאי 5-6. אנו מזמינות אתכם להיפגש עם הצלילים באלתור, תנועה וציור. החוג מקנה פתח להכרות עם השפה המוסיקלית ככלי לביטוי אישי, פיתוח היצירתיות ומי..
  •    
  •    


  שלחו הודעה
ל

*

*

*