מבוכים ודרקונים - מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות

 איפה אני 
סנן לפי: בחירה מרובה

  בחירה מרובה

גילאים 
  (5)
  (5)
  (1)
הצטרפו למועדון הלקוחות של חוגל קבלו המלצות, אטרקציות והטבות ישירות למייל!

מבוכים ודרקונים

- נמצאו 6 תוצאות | עמוד 1 מתוך 1

חוגי מבוכים ודרקונים - הרפתקאות במחוזות הדמיון [הוד השרון]
מבוכים ודרקונים - הוא משחק המתרחש בעולם הפנטזיה, במהלכו כל שחקן מגלם דמות מפתח בסיפור. העלילה שטווה שליט המבוך קמה לחיים במהלך המשחק כאשר השחקנים ימצאו את עצמם במרכז..

אבירי השולחן העגול - מבוכים ודרקונים חי (rd&d) [תל יצחק]
הפעלות אבירי השולחן העגול הינן הפעלות המבוססת על משחקי תפקידים חיים. המשתתפים מגלמים דמויות בסיפור אותו הם יוצרים בזמן אמת. ההפעלה האינטראקטיבית משלבת בתוכה דרמה ומ..
מבוכים ודרקונים- משחק תפקידים בעולם פנטזיה [רעננה]
רומ"ח הנה החברה המובילה בתחום הדרכות האיכות, ומציעה פעילויות לילדים חושבים ויוצרים. חוגי המבוכים והדרקונים שלנו מתקיימים הן במרכז רומ"ח בצומת רעננה, והן במתנ"סים, בת..
חוג משחקי תפקידים [תל אביב]
משחק תפקידים הוא משחק המתרחש בדמיון. למעשה מדובר בסיפור; אלא שבמקום שהסיפור יגיע אלינו מוכן ואנו רק שומעים, קוראים או צופים בו, במשחק תפקידים אנחנו גיבורי הסיפור, וא..
מבוכים ודרקונים - הפעלת חוגים [תל אביב]
מי יהיה הגיבור האמיץ שיהרוג את הדרקון? מי יזכה בליבה של הנסיכה היפה ובאוצרותיו של אביה המלך? למי תהיה התהילה והכבוד? מבוכים ודרקונים הוא משחק תפקידים שמרתק מליוני אנ..
מחנה קיץ למשחקי תפקידים! [פתח תקוה]
מחנה קיץ לשחקני תפקידים שלא יכולים בלי בקיץ! 4 לילות ו- 5 ימים של משחקי תפקידים, סדנאות, הקרנות סרטי פנטזיה, בריכה והמון המון כיף חיים. הרשמו עכשיו לדבר הגדול של הקי..
  •    
  •    


  שלחו הודעה
ל

*

*

*