לקרוא אנגלית - מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות

 איפה אני 
סנן לפי: בחירה מרובה

  בחירה מרובה

גילאים 
  (9)
  (9)
  (8)
  (4)
הצטרפו למועדון הלקוחות של חוגל קבלו המלצות, אטרקציות והטבות ישירות למייל!

לקרוא אנגלית

- נמצאו 11 תוצאות | עמוד 1 מתוך 1

חוגי העשרה ושיעוריים על ידי דוברת אנגלית

חוגי העשרה ושיעוריים על ידי דוברת אנגלית [כפר סבא]

חוגים ושיעורים פרטיים לדוברי אנגלית ועברית בגילאים 5-14 באווירה כייפית וביתית תוך כדי שימוש בחומרים וטכניקות יצירתיים. השיעורים נערכים בקבוצות קטנות: דוברי אנגלית /..

שיעורי אנגלית לילדים ולנוער בתל אביב – ז'קלין שחליה

שיעורי אנגלית לילדים ולנוער בתל אביב – ז... [תל אביב]

הילדים שלכם ישפרו את האנגלית וישלטו בכלי הכי משמעותי שיש כיום בעולם, בזכות לימוד שמשלב חיוך וכמובן תכנית לימוד שתותאם במיוחד עבורם. הגיע הרגע להפסיק לדחות למחר, ולהת..
מורה לאנגלית לכלל הרמות [רמת גן]
מורה לאנגלית בעל ניסיון עשיר בהעברת שיעורים לכלל הגילים והרמות, כולל לאוכלוסיות עם צרכים מיוחדים. השיעורים מועברים בבית התלמיד או המורה ובאופן דינאמי, כלומר בהתאם לר..
SUCCESS לימודי אנגלית לקבוצות ויחידים [כפר סבא]
מורה בעלת תואר ראשון בשפה וספרות אנגלית ובעלת ותק רב בהגשה לבחינות הבגרות, מלמדת קבוצות ויחידים בשיטות הוראה ייחודיות לשיפור מהיר בהבנת הנקרא, כתיבה ושיחה באווירה טב..
שיעורים פרטיים באנגלית בירושלים [ירושלים]
מורה מנוסה בעלת תואר שני ותואר ראשון באנגלית מעבירה שיעורים פרטיים באנגלית לכל הרמות כולל הכנה לבגרות. השיעורים באיזור תלפיות - או בבית התלמיד (בתוספת תשלום). שימוש ..
לימודי אנגלית [ירושלים]
שמי סוזאן, אני מורה פרטית מאוד מנוסה מאנגליה, נותנת שיעורי אנגלית בקריאה וכתיבה מהבסיס לילדים, תוך שילוב משחקים ברמות ההתחלתיות. לאחר מכן, אני מסיעת לילדים בקריאת סי..
אנגלית [ירושלים]
מורה לאנגלית בעלת נסיון רב, שפת אם אנגלית. בשיעור לומדים מה מקומו של הדקדוק בתוך הטקסט וכיצד מיישמים את כללי הדקדוק בכתיבה ובשיחה. דגש על קריאה בקול ועל שיחה באנגלי..
שיעורים פרטיים באנגלית [ירושלים]
שיעורים פרטיים באנגלית לכל הרמות ולכל הגילים. מיסודי ועד תיכון. ניתנים בבית התלמיד. בכל איזור ירושלים. עבודה על זמנים, כללי דקדוק, הבנת הנקרא, כתיבה, דיבור, וכו'.
כתיבה וקריאה באנגלית [גבעתיים]
שיעור ייחודי לאלו הרוצים/ות לשפר את רמת הקריאה והכתיבה באנגלית: להיחשף לטקסטים חדשים בנושאים מגוונים ומותאמים אישית לתלמיד/ה. - לכתיבה יצירתית - לכתיבת מאמרים או ח..
שיעורים באנגלית [רעננה]
לימוד אנגלית ממורה מנוסה, במפגשים מעניינים ומהנים. דגש על הבנת הנקרא, הגדלת אוצר המילים, פיתוח כושר הדיבור ודיקדוק במינון הנכון. מיקוד בנושאים או מקצועות מסויימים, ע..
שיפור שיחה באנגלית [חולון]
סטודנטית לספרות אנגלית באוניברסיטת תל אביב, בעלת נסיון רב במתן שיעורים באנגלית. במהלך השיעור נשוחח על נושאים מגוונים ונשפר את רמת השיחה השוטפת. השיעור מתאים לתלמיד..
  •    
  •    


  שלחו הודעה
ל

*

*

*