חוגים - סדנאות, קורסים, הפעלות, שיעורים, פעילויות אתגריות ועוד.

מידע למפרסמים חדשים

לימודי פיתוח קול במעלה החמישה - מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות

מעלה החמישה

לימודי פיתוח קול

- נמצאו 15 תוצאות | עמוד 1 מתוך 1

אמנואל (פוצ') שטיינבאום - שיעורי פיתוח קול

אמנואל (פוצ') שטיינבאום - שיעורי פיתוח ק... [ירושלים]

שיעורי פיתוח ע״י בוגר רימון אשר אחרי אלבום בכורה אלבום בכורה ולפני אלבום שני, המשלב עם השיעור לימוד כלי נגינה (פסנתר או גיטרה) לפי בחירת התלמיד כמו כן שילוב של סולפז..

מורה למשחק [ירושלים]
שחקנית מקצועית תלמד אותך את מה שאתה רוצה לדעת על תאטרון,עמידה על במה,אומנות הדמויות,אומנות האילתור,ובעיקר-איך ליהנות מהכישרון שלך. הכל ברוח טובה ,מתוך נאמנות לעולמך ..
מעבדה לחקר הקול האנושי - ויקטוריה חנה [קריית ענבים]
ויקטוריה חנה, אמנית קול בינלאומית הזוכה להצלחה רבה ברחבי העולם. בין השאר הופיעה בניו-יורק, מונגוליה, יפן, מקסיקו... במרכז עבודתה חקר קול ושפה, דרך טקסטים מהעברית הע..
שיעורי פיתוח קול [מודיעין]
"נועה עזרה לי להגיע לגבהים חדשים בקול ועזרה לי לגבש קול אחיד וחדש שלא ידעתי שקיים בי. כמו כן למדתי להשתמש בפסנתר כמלווה ופיתחה את השמיעה המוסיקאלית שלי" "עברתי אצל נ..
שיעורי פיתוח קול עם עפרה רוזן [ירושלים]
שיעורי פיתוח קול, שירה ומוסיקה מיועדים לכל מי שרוצה לשיר - מילדים ועד מבוגרים ממתחילים ועד מתקדמים. בשעורים: עבודה על נשימה ,אבן היסוד לשירה נכונה ובריאה. טכניקה ופי..
פיתוח קול [מודיעין]
בשיעורי פיתוח הקול התלמידים לומדים טכניקות שירה מגוונות, נשימה נכונה ושליטה טבעית ונוחה בקול. . בסטודיו "פנטזיה" נלמדים נכסי צאן ברזל של המוסיקה: עקרונות המעקב אחר ..
שיעורי פיתוח קול [מבשרת ציון]
שיעורי פיתוח קול, שירה ומוסיקה מיועדים לכל מי שרוצה לשיר - מילדים ועד מבוגרים ממתחילים ועד מתקדמים. בשעורים: עבודה על נשימה - הרחבת והעמקת הנשימה דרך תרגילים מגוונ..
אור בוניס - מורה לפיתוח קול [ירושלים]
סטודנטית בשנה האחרונה באקדמיה הגבוהה למוסיקה ומחול בירושלים, מעבירה שיעורים פרטיים בפיתוח קול. מהלך השיעורים מותאם באופן פרטני לצרכיו של התלמיד, עפ"י רצונותיו, שאיפ..
פיתוח קול [ירושלים]
שיעורי פיתוח קול למנעד רחב של צרכים ותלמידים: - מוסיקה קלאסית, - מוסיקה קלה, - הכנה לבחינות לתלמידי בית ספר, - לזמרי מקהלה וחבורות זמר.
פיתוח קול - שירה ביתן [ירושלים]
ללמוד לשיר זה בעצם ללמוד את עצמך, לחקור ולגלות כיצד הגוף יכל לבטא בצורה הכי טובה את מה שהנפש רוצה לומר. לשיר זה כמו לפתוח צוהר אל תוך עולם פנימי, מרגש וסוער. דרך עבו..
נבנה ונפתח את קולך מהבסיס! [ירושלים]
באווירה נעימה ומקצועית, נעשה עבודה יסודית אשר תכלול הכרה ובנייה של הכלי המוסיקלי - הקול שלך. עבודה על מערכת הנשימה ותמיכה גופנית לצליל, בניית טכניקה שבה ההפקה ק..
סדנת קול יכול [ירושלים]
סדנת "הקול הוא הכל" עובדת על השימוש הנכון בקול. בסדנה נעבוד על נשימה, יציבה וקול, תנועה וקול וכן על הקול החיצוני והקול הפנימי כאחד. נכיר את היכולות השונות של קולנו, ..
פיתוח קול ושירה - המרכז למוסיקה גוננים [ירושלים]
לימוד מקצועי ומהנה למתחילים ומתקדמים, קריאת תווים, שירה קלאסית, גא'ז ומוסיקה קלה (מגיל 6)
ריקי גיא, זמרת אופרה מקצועית - שיעורי פיתוח קול [ירושלים]
שיעורי פיתוח קול ודיקציה, הכנה לאודישנים למתחילים ולמתקדמים ממורה וזמרת מקצועית, בעלת קריירה בינלאומית בתחום האופרה. בוגרת האקדמיה למוסיקה ולמחול ע"ש רובין בירושלים...
שיעורי פיתוח קול [ירושלים]
סיוון היא סטודנטית לזמרה רב תחומית באקדמיה למוסיקה בירושלים (שנה ג'). בעלת נסיון בעבודה עם הרכבים, שירה סולנית ושירה עם מקהלה, נסיון בהקלטות ובהופעות חיות. מעבירה ש..
  •    
  •    


  שלחו הודעה
ל

*

*

*