חוג פלמנקו - מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות

 איפה אני 
סנן לפי: בחירה מרובה

  בחירה מרובה

גילאים 
  (12)
  (16)
  (17)
  (7)
הצטרפו למועדון הלקוחות של חוגל קבלו המלצות, אטרקציות והטבות ישירות למייל!

חוג פלמנקו

- נמצאו 19 תוצאות | עמוד 1 מתוך 2

הבא

Cantera - שיעורי ריקוד ותנועה בקצב הפלמנקו

Cantera - שיעורי ריקוד ותנועה בקצב הפלמנקו [חיפה]

בית הספר לביה"ס לפלמנקו נולד מתוך הדרך שהתחלתי ללכת בה כשפגשתי לראשונה בפלמנקו, והוא גדל ומתפתח ככל שאני ממשיכה ללכת בה. כמו הצוענים, גם ביה"ס נדד בין אכסניות שונות ..

שיעורי שמלת זנב במרכז לפלמנקו עדי דוידוביץ

שיעורי שמלת זנב במרכז לפלמנקו עדי דוידוביץ [בת ים]

שמלת הזנב (bata de cola) היא שמלת השובל הארוכה והמרשימה שרקדניות הפלמנקו מתהדרות בה. הטכניקה של ריקוד עם שמלת הזנב שונה מטכניקת הריקוד בשמלה רגילה. שיעורי שמלת זנב..
שיעורי פלמנקו לילדות בת"א במרכז לפלמנקו- עדי דוידוביץ

שיעורי פלמנקו לילדות בת"א במרכז לפלמנקו-... [תל אביב]

שיעור חדש לילדות מתחילות ספטמבר 2020- בימי שני בשעה 16:30 לפרטים נוספים ותיאום הגעה אנא צרו קשר. שיעור ניסיון חינם. במסגרת השיעורים מושם דגש על יציבה נכונה, פיתוח..
שיעורי פלמנקו במונארט אשדוד- המרכז לפלמנקו עדי דוידוביץ

שיעורי פלמנקו במונארט אשדוד- המרכז לפלמנקו... [אשדוד]

שיעורי פלמנקו לילדים ולמבוגרים בשלוחה הדרומית של המרכז לפלמנקו עדי דוידוביץ (ראו לוח שיעורים באתר הבית): רמת מתחילים - ימי ד' ב 19:15 רמת בינוניים- ימי ד' ב- 20:15 ר..
שיעורי פלמנקו לכל הגילאים והרמות במרכז לפלמנקו-עדי דוידוביץ

שיעורי פלמנקו לכל הגילאים והרמות במרכז ל... [תל אביב]

שיעורי פלמנקו לכל הגילאים והרמות במרכז לפלמנקו עדי דוידוביץ (ראו לוח שיעורים באתר הבית). במסגרת השיעורים מושם דגש על יציבה נכונה, פיתוח חוש הקצב והקואורדינציה וכן ..
שיעורי מתחילים חדשים  יולי 2021 במרכז לפלמנקו עדי דוידוביץ

שיעורי מתחילים חדשים יולי 2021 במרכז לפ... [תל אביב]

קיץ של פלמנקו במרכז לפלמנקו עדי דוידוביץ!!! נפתחים 2 שיעורי מתחילים חדשים בימי ראשון בשעה 20:30 ובימי שישי בשעה 11:30 לא נדרש רקע קודם, קואורדינציה או כושר גופני מס..
חוג פלמנקו לילדות בחיפה -רחלי אריאל

חוג פלמנקו לילדות בחיפה -רחלי אריאל [חיפה]

בסטודיו ויוה פלמנקו של רחלי אריאל מתקיימים שיעורים לילדות החל מגיל גן חובה ומעלה. הילדות לומדות מיקצבים וסגנונות, רוקעות בנעליים ולומדות להשתמש באביזרים שונים- מניפה..
פלמנקו בחיפה עם סטודיו ויוה פלמנקו של רחלי אריאל

פלמנקו בחיפה עם סטודיו ויוה פלמנקו של רחלי ... [חיפה]

בואי לגלות את האש הפנימית שבתוכך, ללמוד לרקוע בעוצמה ובקלילות, לבטא את עצמך בתנועה וליהנות מהקצב והשמחה שבריקוד הפלמנקו. סטודיו ויוה פלמנקו viva flamenco מזמין אותך ..
פלמנקו בקריות עם סטודיו ויוה פלמנקו של רחלי אריאל

פלמנקו בקריות עם סטודיו ויוה פלמנקו של רחלי... [חיפה]

בואי לגלות את האש הפנימית שבתוכך, ללמוד לרקוע בעוצמה ובקלילות, לבטא את עצמך בתנועה וליהנות מהקצב והשמחה שבריקוד הפלמנקו. סטודיו ויוה פלמנקו viva flamenco מזמין אותך ..
שיעורי פלמנקו עם חצאית זנב (bata de cola) - דנה אר... [תל אביב]
לרקוד עם באטה דה קולה (חצאית עם זנב), הוא אתגר גדול בדרכה המקצועית של רקנית פלמנקו. בכדי לרקוד עם חצאית זנב, נדרשת הכנה טכנית ספציפית לאביזר זה, רקע בפלמנקו, שליטה..
סטודיו "פלמנקה" - לימוד מחול פלמנקו עם מיכאלה הררי [ירושלים]
חוויה פלמנקו בריקוד ומוסיקה עם מורה מנוסה ומקצועית לילדות ולמבוגרים בכל הרמות ולאורך כל השנה. טכניקה, כוריאוגרפיה, תולדות האמנות, ומופעים. תלמידות נהנות ממגוון סדנאו..
לרקוד פלמנקו - דנה ארנון שיעורי פלמנקו לילדות [גבעתיים]
אתם מוזמנים לבוא ולהכיר את הפלמנקו- ריקוד עצמתי, מסעיר וקיצבי, שאין דומה לו בלהביע תחושות וחוויות אנושיות. הפלמנקו הוא אמנות פולקלור ספרדית, המהווה שילוב בין מוסיקה..
לרקוד פלמנקו עם דנה ארנון [תל אביב]
בואו להרגיש את הגוף בקצב ספרדי! הפלמנקו הוא ריקוד עצמתי, מסעיר, דרמתי וקיצבי, שאין דומה לו, בלהביע תחושות וחוויות אנושיות. הפלמנקו הוא אמנות פולקלור ספרדית, המשלבת ..
פלמנקו - אקדמיה למחול שלומית וייסמן [הוד השרון]
עולם המחול קורץ לכם? מתעניינים בשיעורי פלמנקו? האקדמיה למחול שלומית וייסמן מזמינה אתכם ללמוד, להכיר ולהתאהב בעולם הפלמנקו האקדמיה למחול הוקמה על מנת לתת מענה מקצועי..
פלמנקונטורל – סטודיו לריקודי פלמנקו מקצועיים - ירו... [ירושלים]
נפתח את חוש הקצב, החוג מתאים גם למי שאין ניסיון קודם בריקוד, פשוט לכל מי שרוצה להתחבר למוזיקה ולהכיר את הגוף והנפש דרך הריקוד המשגע.


  שלחו הודעה
ל

*

*

*