הגנה עצמית למבוגרים בראשון לציון - מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות

ראשון לציון

הגנה עצמית למבוגרים

- נמצאו 6 תוצאות | עמוד 1 מתוך 1

שיעורי הגנה עצמית 360 בראשון לציון - טלמור האקדמיה לאמנויות

שיעורי הגנה עצמית 360 בראשון לציון -... [ראשון לציון]

אתם מוזמנים להצטרף לפעילות ספורטיבית, שמשלבת את חיזוק הגוף והנפש, יכולות התגוננות והמון כיף. הטכניקות שתתרגלו יאפשרו לכם לעמוד בסיטואציות מסוכנות ויועילו בכל מקום שת..

אמנות לחימה עם נשק - ראשון לציון

אמנות לחימה עם נשק - ראשון לציון [תל אביב]

רוצים לדעת כיצד להפוך עט לכלי להגנה עצמית? הצטרפו עכשיו לשיעור ניסיון של לייטנינג ארניס – אמנות לחימה עם נשק קר. הגנה עצמית, כושר גופני, התפתחות אישית, מיומנות, חווי..
אומנות לחימה בחולון - התנועה הספונטנית

אומנות לחימה בחולון - התנועה הספונטנית [חולון]

התנועה הספונטנית" (Wu Wei Gung Fu) אינה חוג קונג פו רגיל, אלא בי"ס לאומנות לחימה אמיתית. אם אתם מחפשים ללמוד הגנה עצמית, כושר גופני, פיתוח אישי, ולהבין מהן נקודות הח..
קרב מגע אולטימטיבי - ראשון לציון [ראשון לציון]
ללמוד גנה עצמית, שליטה ומשמעת. קרב מגע אולטימטיבי - השיטה הטובה ביותר להגנה עצמית. לילדים החל מגיל 4, נוער ומבוגרים. קרב מגע היא שיטה המבוססת על תגובות טבעיות של גוף..
קרב מגע אולטימטיבי - קרב מגע בראשון לציון [ראשון לציון]
קרב מגע היא שיטה ישראלית להגנה עצמית, אשר מהותה הצלת חיים והיא מלמדת כיצד להתמודד בכל סיטואציה אלימה מול יריב אחד או מס' יריבים, כנגד תוקף בנשק קר/חם, טכניקות אבטחה ..
ארגון ווינג-צון ישראל - "אמנות ההגנה העצמית" תל אב... [תל אביב]
הרבה יותר מהגנה עצמית! ווינג-צון (WingTsun) של הארגון האירופאי EWTO היא אומנות לחימה מרתקת, אינטליגנטית ואפקטיבית להתמודדות עם כח גדול משלנו, מפתחת יכולות תנועה, יצי..
  •    
  •    


  שלחו הודעה
ל

*

*

*