הבעה באומנות - מגוון קורסים, חוגים, שיעורים וסדנאות

 איפה אני 
סנן לפי: בחירה מרובה

  בחירה מרובה

גילאים 
  (1)
  (2)
  (4)
  (2)
הצטרפו למועדון הלקוחות של חוגל קבלו המלצות, אטרקציות והטבות ישירות למייל!

הבעה באומנות

- נמצאו 8 תוצאות | עמוד 1 מתוך 1

ציור אינטואיטיבי

ציור אינטואיטיבי [רעננה]

בוא להכיר את עצמך דרך הציור האינטואיטיבי. הציור האינטואיטיבי מאפשר לרגש החבוי בתוכך לצאת באמצעות צבע וצורה. ומחבר אותך לילד הפנימי שבתוכך. לא צריך לדעת לצייר, כל אחד..

סדנה מתמשכת של יצירתיות אומנות והתפתחות אישית [גלאון]
מה היעדים שבחרתי לעצמי, האם אני מתעסק במה שבאמת מעניין אותי, מה אני יכול להוסיף לחיים שלי כדי להמשיך ולהתפתח, איך יוצרים דרך חיים יותר פתוחה ויצירתית? סדנה המעודדת י..
שפה אחרת - טיפול באמנות [הוד השרון]
"שפה אחרת" הינה קליניקה לטיפול באומנות המציעה טיפולים פרטניים באומנות לילדים ונוער. האמנות מהווה שפה אלטרנטיבית לביטוי ובתהליך הטיפולי ניתן להתמודד עם קשיים בסביבה מ..
סדנה לציור אינטואיטיבי - לצייר מהלב [תל אביב]
סדנאות לציור אינטואיטיבי בהנחיית זיוית שיאון לצייר מהלב, עם מוזיקה ושתייה. לגילוי היצירתיות שבתוכנו ולהנאה. ללא צורך בנסיון או "כישרון". בקבוצות קטנות, באווירה בית..
להגיע לעצמי דרך האמנות [חצרים]
מסע של אדם לתוך עצמו בעזרת כלים אמנותיים ויצירתיים חווייתיים. התנסות במגוון טכניקות: ציור, צילום, רישום, כתיבה, עיצוב גרפי, קולאז' ועוד, תוך הכוונה אמנותית והתבוננות..
שינוי ויצירה - שפת האומנות כביטוי אישי [תל אביב]
הלימוד השונה והאחר מיועד לעוסקים באומנות בצורה עצמאית ולמתקדמים המעונינים בהנחיה והשתלמות בטכניקות שונות. בהנחיית נעמי מילר פועלים סטודיו לציור וסדנאות בדינמיקה קב..
סדנא לפיסול – ביטוי אישי בשפה אמנותית [רמת השרון]
סדנא לפיסול – ביטוי אישי בשפה אמנותית. הסטודיו לפיסול וגלריה קיים מזה למעלה מעשרים שנים. מאות תלמידים השתתפו בסדנאות הנערכים בו, החל מצעדיהם הראשונים בפיסול ועד להפ..
ציור מבפנים [תל אביב]
ציור הוא דרך לפתוח חלון אל הלב, אל הצבעים הפנימיים שלנו, אל היצירה וההשראה שבתוכינו. ציור נובע מתוכינו, אם נדע לבטאו, נלמד הרבה על עצמינו וגם נהנה מתהליך היצירה. ש..
  •    
  •    


  שלחו הודעה
ל

*

*

*