חוגים - סדנאות, קורסים, הפעלות, שיעורים, פעילויות אתגריות ועוד.

מידע למפרסמים חדשים

כל הפעילויות של סטודיו שרית

פילאטיס וחיטוב גוף בקרית השרון - סטודיו שרית

פילאטיס וחיטוב גוף בקרית השרון - סטודיו שר... [נתניה]

מגוון אימוני כושר לנשים בניהול הסטודיו של שרית פילאטיס,עיצוב חיטוב, זומבה יוגה אימון פונקציונאלי ועוד החוגים מתקיימים במתנ"ס קרית השרון באולם חדיש וממוזג לפרטים והר..
נייה NIA בתל מונד - סטודיו שרית

נייה NIA בתל מונד - סטודיו שרית [נתניה]

ניה היא סוג של תנועה המחברת גוף ונפש בליווי מוסיקה טובה הקשבה לעצמך ותחושת שחרור נפלאה .
פילאטיס בנתניה וקרית השרון - סטודיו שרית

פילאטיס בנתניה וקרית השרון - סטודיו שרית [נתניה]

sarit pilates - סטודיו לנשים באווירה ביתית. השיעורים מתקיימים בקבוצות קטנות והמתעמלות זוכות ליחס אישי ומקצועי. במקום מגוון חוגים : פילאטיס, עיצוב חיטוב, אירובי, זו..
TRX בנתניה-סטודיו שרית

TRX בנתניה-סטודיו שרית [נתניה]

אימון TRX מבוסס על רצועות כושר מיוחדות המאפשרות לבצע תרגילים מורכבים ולשפר את כל מרכיבי הכושר הגופני תוך עבודה על כל שרירי הגוף. הפעילות, הנעשית באמצעות רצועות הכושר..
חדר כושר בתל מונד - סטודיו שרית

חדר כושר בתל מונד - סטודיו שרית [נתניה]

חדר כושר חדיש וסטודיו עם מגוון שיעורים גדול trx. עיצוב חיטוב, פילאטיס, זומבה, יוגה hit , אירובי ועוד סטודיו אינטימי אוירה ביתית, נמצאים במרכז תל מונד.
TRX בנתניה-סטודיו שרית

TRX בנתניה-סטודיו שרית [נתניה]

אימון TRX מבוסס על רצועות כושר מיוחדות המאפשרות לבצע תרגילים מורכבים ולשפר את כל מרכיבי הכושר הגופני תוך עבודה על כל שרירי הגוף. הפעילות, הנעשית באמצעות רצועות הכושר..
פילאטיס TRX בתל מונד

פילאטיס TRX בתל מונד [עמק חפר]

שיעורי פילאטיס ו TRX לנשים בניהול הסטודיו ל שרית מתקיימים בכפר ויתקין וקיבוץ העוגן. סניפים נוספים: נתניה,קרית השרון,תל מונד
bicycle rental

bicycle rental [עמק חפר]

At Kibbutz Haogen in the heart of the Sharon Valley and Emek Hefer only half an hour from Tel Aviv. We set up a bicycle in the valley - bicycle rental for trips in E..
אופניים בעמק-השכרת אופניים

אופניים בעמק-השכרת אופניים [עמק חפר]

השכרת אופניים בקיבוץ העוגן. מסלולי רכיבה בעמק חפר לאורך נחל אלכסנדר,אגמון חפר וגשר הצבים. אנו מזמינים אתכם משפחות זוגות וקבוצות להכיר את עמק חפר דרך רכיבה על אופניי..
קרוספיט סטודיו שרית

קרוספיט סטודיו שרית [תל מונד]

קרוספיט בסטודיו שרית אימונים בעצימות גבוהה לחיזוק הגוף לשריפת קלוריות וחיטוב. השיעורים מתבצעים בעזרת ציוד יעודי ובליווי מוזיקה קצבית וסוחפת. שימי לב - קל זה לא הולך ..

  •    
  •    

  שלחו הודעה
ל

*

*

*