כל הפעילויות של מרכז דרור

טיפולים בפרחי באך בשילוב אימון אישי [באר שבע]
הטיפול בפרחי באך מטפל בקשיים רגשיים והתנהגותיים בתחומי החיים השונים. האבחון, הנעשה באמצעות שיחה, מיועד לזהות דפוסי חשיבה, רגש והתנהגות אשר קשורים להתפתחותן של מחלות ..
קורס פרחי באך מתחילים [באר שבע]
קורס מרתק העוסק בלימוד שיטת האבחון האישיותי והטיפול ההתנהגותי של ד"ר באך ככלי טיפולי וככלי להתפתחות אישית ושיפור מערכות יחסים. מיועד למטפלים ולמתעניינים בנפש האדם ו..
העצמה אישית וזוגית תקשורת בינאישית [באר שבע]
אימון אישי וזוגי להצלחה, תקשורת בינאישית נבונה, קורסים וסדנאות לפיתוח צוות, זוגיות ויחסים זוגיים פעילות חווייתית מותאמת למסיבת רווקים, בחירת בן/בת זוג, קבלת החלטות, ..
התפתחות אישית קריירה והגשמה עצמית [באר שבע]
מי אני באמת?האם מה שאני עושה מבטא זאת?האם אני חיה את חיי בהרמוניה ובנועם? בחירה, קבלת החלטות, לימודים, קריירה, יחסים, תפקידי חיים שונים, כיצד אנו מנווטים בין כל דריש..
תהליך אישי בשיטת גרינברג [באר שבע]
טיפול שהוא שיעור. דרך מגע, תנועה והנחיה תלמדו להכיר את הגוף בו אתם חיים ולהפוך את הכאב הפיזי ליכולת לנוע, להתפתח ולהתחבר לאזורים הלא נגישים בחייכם. הריפוי העמוק מתרח..
תטא הילינג קורסים וטיפולים [באר שבע]
תטא הילינג הינה שיטת ריפוי ומימוש עוצמתית וכלי מדהים להתפתחות אישית וחיבור לבריאה. השיטה התקבלה ע"י ויאנה סטייבל. הקורס בהנחיית מיכל אור מתאים לכל אדם המבקש לצמוח, ל..
רפואה סינית ושיאצו [באר שבע]
הפגישה עם המטופל/ת מתקיימת באווירה נינוחה, בה אנו מנסים לזהות את מקור הכאב/חוסר האיזון, דרך שיחה על דפוסים, אורח חיים והרגלים, בדיקת דופק המטופל ואבחון פיזי. בטיפול ..

  •    
  •    

  שלחו הודעה
ל

*

*

*