כל הפעילויות של הסטודיו של מתי טל

חוג ציור בשרון-  בסטודיו של מתי טל

חוג ציור בשרון- בסטודיו של מתי טל [כפר סבא]

הנאה פשוטה מאמנות - קבלו כלים והשראה וצרו אומנות שימושית ודקורטיבית לפי טעמכם. שיעורים וסדנאות "פרטיות" בהתאם להנחיות בימי קורונה. בין אם תלמדו טכניקות ציור ורישום ..
חוג קדרות ופיסול בשרון - בסטודיו של מתי טל

חוג קדרות ופיסול בשרון - בסטודיו של מתי ... [כפר סבא]

בסטודיו מקצועי במקום פסטורלי, דקה מכפר סבא והוד השרון, מוזמנים לחוויה רב חושית על טהרת החמר. על אבניים או בעבודת יד, תלמדו ותתמקצעו, תכינו כלים שימושיים ועבודות דקו..
חוג לפיסול וקדרות בחמר בשרון- בסטודיו של מתי טל

חוג לפיסול וקדרות בחמר בשרון- בסטודיו של... [כפר סבא]

FINE MESS: בסטודיו של מתי טל אפשר כמעט הכל - לבלגן, לטנף, להתפרע - ליצור בלגן מושלם. בסטודיו מקצועי ומאובזר במקום פסטורלי בכפר סבא, מוזמנים לחוויה רב חושית על טהרת ..
סדנאות יצירה במרכז ובשרון - בסטודיו של מתי טל

סדנאות יצירה במרכז ובשרון - בסטודיו של ... [פתח תקוה]

סדנאות יצירה בהתאמה אישית לפי צורכי ומאפייני הקבוצה - בסטודיו מיוחד במינו של מתי טל. חוויה בסטודיו לאמנות כוללת התנסות יצירתית בפיסול בחמר. בתום הסדנה יקבלו המשתתפים..
סדנאות גיבוש בשרון- בסטודיו של מתי טל

סדנאות גיבוש בשרון- בסטודיו של מתי טל [פתח תקוה]

ערב גיבוש חברתי בהתאמה אישית לפי צורכי ומאפייני הקבוצה. חוויה בסטודיו לאמנות כוללת התנסות יצירתית בפיסול בחמר. בתום הסדנה יקבלו המשתתפים את היצירות שיצרו למזכרת.
מסיבות על טהרת האמנות - בסטודיו של מתי טל

מסיבות על טהרת האמנות - בסטודיו של מתי ... [פתח תקוה]

מסיבות יחודיות על טהרת האמנות - בהתאמה אישית לפי צורכי ומאפייני הקבוצה. באווירה פסטורלית של מושב אלישמע, תתנסו במגוון סוגי אמנות - ציור, רישום, פיסול בחמר, קדרות. ב..
חוג פיסול וקדרות בחמר בסטודיו של מתי טל

חוג פיסול וקדרות בחמר בסטודיו של מתי טל [פתח תקוה]

FINE MESS: בסטודיו של מתי טל אפשר כמעט הכל - לבלגן, לטנף, להתפרע - ליצור בלגן מושלם. בסטודיו מקצועי ומאובזר במקום פסטורלי במושב אלישבע, מוזמנים לחוויה רב חושית על ט..

  •    
  •    

  שלחו הודעה
ל

*

*

*