" כאשר אנו מתמקדים בלהעניק לאחר, אנו הופכים להיות חלק מהטוב הכללי"

תרגולי היוגה מכילים חימום מעולם היוגה אשטנגה , אקרובאלאנס ועבודה על תנוחות הפוכות (עמידת ידיים, עמידות ראש, עמידת אמות, עמידת נר) ואקרו יוגה של כשעה.
שלחו לי הודעה
* שם:
* טלפון:
* דוא"ל:
* תוכן:
 
מפה
לחצו להגדלה
מפעיל זה מופיע גם ב:

חדש! הצטרפו וקבלו המלצות,

הטבות ואטרקציות ישירות למייל!

מידע נוסף

נתונים כלליים
איפה?
פתח תקוה,
גילאים:
מבוגרים
מגיע עד הבית?
לא
מידע נוסף:
עידן שריד - מדריך יוגה מוסמך, מתרגל יוגה ותיק באשטנגה ויניאסה ובאקרו יוגה. מלמד אקרו יוגה בפארק בהוד השרון ובשיעורי סטודיו ומעביר סדנאות ברחבי הארץ.

בוגר תואר ראשון בהנדסת מחשבים, עובד כיועץ ומרצה בתחום הסייבר. העבודה בהייטק, הלחצים ולוחות הזמנים הקצרים הביאו אותי לפני כמעט 9 שנים להתחיל לתרגל יוגה מתוך הצורך להרגע ולאזן את הגוף והנפש.

תרגול היוגה בא במטרה להביא אותנו לאיחוד עם עצמינו, לריכוז, לרוגע ולהשקטת את המחשבות והתודעה. תרגול האקרו יוגה הוא תרגול יוגה המשלב יותר מאדם אחד. תרגול זה מביא לנו, בנוסף לכך, איחוד עם אחרים ועם קהילה.

מהמקום הזה של תמיכה הדדית, העצמי האמיתי שכל אחד מאיתנו יוכל להתגלות לטובת עצמו ולטובת כלל החברה. בתרגול האקרו יוגה נתרגל אלמנטיים חברתיים כמו תקשורת, אמון, שיתוף פעולה, פתיחות וכנות.

אקרו יוגה זה תרגול מבוסס קהילה שמעודד העצמה אישית. אנו מציתים את הפוטנציאל הקולקטיבי שלנו כאשר אנו תומכים אחד בשני וזאת כדי להגיע לגבהים חדשים. אקרו יוגה מזמין אותנו לחוות את הספקטרום המלא של הקיום שלנו דרך הזדמנויות: לתת ולקבל, לתמוך ולהיתמך, להעניק כוח ורגישות.

אקרו יוגה זו גישה סדורה ונפלאה לבריאות ולריפוי הנגישה לכל אחד ואחת מאיתנו. התרגול מביא אנשים להפגש יחד כמו פעם , לפני הטכנולוגיה והמסכים, דרך חיבור אנושי, מגע ומשחק.🤸‍♂️

צרו קשר לקבלת פרטים נוספים !
פרטי קשר:
עידן שריד פתח תקוה,

שתפו את המודעה עם החברים שלכם