אומנות הלחימה "התנועה הספונטנית" (Wu Wei Gung Fu) היא שיטה מודרנית לפיתוח אישי ובניית יכולות הגנה עצמית מתקדמות! זוהי שיטה חכמה, חדשנית, ומתפתחת, הבונה כושר גופני, חוסן נפשי, יכולות תגובה המתאימות למצבים מציאותיים של תקיפה, וסוללת דרך של שיפור עצמי!

האומנות נוסדה ע"י אחד מתלמידיו הראשונים של ברוס לי בארצות הברית, וכיום עומד בראשה הישראלי אייל קורן. האימונים בשיטה עברו התאמה למציאות הישראלית ומשלבים אלמנטים מאומנויות לחימה רבות ליצירת שיטת לחימה יעילה, מדעית, וחכמה, המפתחת מנטליות של הצלחה!

קבוצות קיימות בתל אביב, ירושלים, וסניפים נוספים! בואו עכשיו להתנסות בחווית האימון המקצועית של קונג פו "התנועה הספונטנית"!
שלחו לי הודעה
* שם:
* טלפון:
* דוא"ל:
* תוכן:
 
מפה
לחצו להגדלה
מפעיל זה מופיע גם ב:

חדש! הצטרפו וקבלו המלצות,

הטבות ואטרקציות ישירות למייל!

מידע נוסף

נתונים כלליים
איפה?
תל אביב, ויצמן 74
כמה זמן?
שעה
מתי?
ימי שני וחמישי: מתחילים 19:00-20:00; מתקדמים 20:00-21:00
מגיע עד הבית?
לא
מידע נוסף:
 • על השיטה והאימונים:

 • וו-ווי גונג-פו היא אומנות לחימה מודרנית הממשיכה את בית ספרו של ברוס לי. השיטה עברה התאמות רבות למציאות ולמנטליות הישראלית, ולכן כוללת שילוב של אלמנטים משיטות רבות ליצירת שיטה חכמה ויעילה; האימונים כוללים עבודת ידיים ורגליים, טכניקות הגנה והתקפה, עבודת כושר גופני אירובי ואנאירובי, הטלות, עבודת קרקע, התמודדות מול כלי נשק ושימוש בכלי נשק קרים ומאולתרים, תרגילים פונקציונליים, פתרון של מצבי תקיפה אופייניים, קרבות, פיתוח מודעות סביבתית, שליטה גופנית, ביטחון עצמי, הבנה של האנטומיה והפיזיולוגיה מאחורי התנועה, ביומכניקה ועוד ועוד!

  העיקרון המנחה של האימונים בשיטה הוא הוו-ווי (Wu Wei), העשייה הספונטנית: פעולה המתבצעת כמו מאליה, ללא תכנון וללא מחשבה, אלא כתגובה טבעית למציאות ברגע נתון.
  לא מדובר בחוסר עשייה, אלא כי אם פעולה תכליתית מאוד, חסכונית, ומתאימה ביותר למצב.

  האימונים מתאימים לגברים ונשים כאחד ומהווה מסגרת מקצועית של לימוד הדרגתי. לא נדרש ידע או ניסיון קודם, אך נדרש רצון רב ללמוד! האימונים מאתגרים פיזית ומנטלית, אינם צפויים מראש ומאתגרים את המחשבה וגם את הגוף. בשיטת אימון ייחודית זו, תוך מספר חודשים יחסית קטן ניתן להגיע לתוצאות מאוד משמעותיות של תחושת ביטחון, שיפור גופני, משמעת עצמית, מודעות סביבתית, חדות מחשבה, ועוד!

 • צוות ההדרכה:

 • את ביה"ס הראשי לאומנות הלחימה הסינית מוביל ראש השיטה העולמי סי-ג'ו אייל קורן, שאת רוב אימוניו הוא מעביר בתל-אביב ובירושלים. סי-ג’ו קורן, בעל חגורה אדומה סאג’ 10, החל את דרכו בעולם אמנויות הלחימה בעודו ילד. הוא תלמידו ויורשו של מייסד השיטה. הוא חבר בהתאחדות החגורות השחורות של ארצות הברית, חבר בארגון הג’יט קון דו העולמי, מאמן אומנויות לחימה ומאמן כושר מוסמך מטעם מכון וינגייט, ומאמן בשיטה בארץ מאז שנת 1986. חלק ניכר מן המסד הטכני והמנטלי של האימונים בשיטה בימינו הוא פרי פיתוחיו במשך השנים.

  יחד איתו בבית הספר בתל אביב מדריך לו-סי אסף שור, מתאמן בשיטה משנת 2002 ובעל חגורה שחורה, מוסמך מכון וינגייט. לו-סי אסף, תלמידו של ראש השיטה, הוא גם סופר, מתרגם ומורה לכתיבה.

  מדריכים נוספים קיימים בירושלים, תל אביב, וכן בסניפים הנוספים – כולם עברו מסלולי הכשרה מורחבים ארוכי שנים וכן בעלי תעודת הסמכה ממכון "וינגייט".

 • מיקום ושעות:

 • אימונים הקבוצתיים בתל אביב מתקיימים באולם הספורט של תיכון "עירוני ד' ", ברחוב "ויצמן" 74:
  - קבוצת מתחילים נוער ובוגרים – ימי שני וחמישי - 19:00-20:00
  - קבוצת מתקדמים – ימי שני וחמישי - 20:00-21:00
  [הכניסה דרך רחוב הרב צעיר]

  האימונים הקבוצתיים בירושלים מתקיימים באולם הספורט של תיכון "גבעת גונן", ברחוב רבי צדוק 12:
  - קבוצת מתחילים ומתקדמים משולבת - ימי ראשון ורביעי - 19:00-20:00
  - קבוצה ייעודית למבוגרים גילאי 40+ - ימי ראשון ורביעי - 18:00-19:00

  לסניפים נוספים, בקרו באתר השיטה (לחצו למעבר לאתר).

 • עם מה להגיע:

 • מעבר למכנס ארוך ובגדים נוחים לאימונים (כולל נעליים) לא נדרש שום דבר, רק הרצון ללמוד!
  מומלץ לשתות הרבה מים בשעות המקדימות את האימון.
  יש להגיע 15 דקות לפני תחילת האימון על מנת לקבל ליווי.

 • התקשרו עכשיו לקבלת מבצע חבילת ניסיון מורחבת! והגיעו לחוות חווית אימון ברמה אחרת.
 • פרטי קשר:
  לאתר של המפרסם
  Wu Wei Gung Fu - התנועה הספונטנית של הגונג פו תל אביב, ויצמן 74

  שתפו את המודעה עם החברים שלכם