מטפלת בתנועה MA
טיפול רגשי במבוגרים ונוער
MBCT - טיפול קוגנטיבי מבוסס מיינדפולנס
ריפוי בעיסוק התפתחותי לגיל הרך, התמחות באוטיזם
הדרכת הורים לילדים עם צרכים מיוחדים
שלחו לי הודעה
* שם:
* טלפון:
* דוא"ל:
* תוכן:
 
מפה
לחצו להגדלה

חדש! הצטרפו וקבלו המלצות,

הטבות ואטרקציות ישירות למייל!

מידע נוסף

נתונים כלליים
איפה?
סתריה, ספיר 229
גילאים:
ילדים נוער מבוגרים
מגיע עד הבית?
לא
מידע נוסף:
טיפול רגשי- טיפול במבוגרים ונוער. הטיפול משלב שיחות, מיינדפולנס ומודעות גוף. העבודה מתבססת בשני ערוצים. בראשון, הכרת דפוסי חשיבה והתנהגות אוטומטיים המשמרים מצבי מצוקה, היכרות אשר מאפשרת שינוי והחלצות מאותם הרגלים והטבה ברווחה הנפשית. בערוץ השני, מתקיימת עבודת חיזוק וביסוס משאבים רגשיים וגופניים.
העבודה הטיפולית מסייעת בהתמודדות עם קשיים בוויסות הרגשי, דכאון והפרעות במצב הרוח, הפרעות חרדה, קשיים חברתיים ובדידות ובהתמודדות עם מצבי משבר.

הדרכה וליווי משפחות והורים- במהלך השנים ליוויתי ילדים עם צרכים מיוחדים ומשפחותיהם. השילוב הייחודי בין ההבנות השאולות מעולם הריפוי בעיסוק ההתפתחותי לתובנות מעולם הטיפול הרגשי, מרחיבים את יכולת ההתבוננות על המשפחה כמערכת בה כל אחד מחלקיה משפיע ומושפע מהאחרים. התבוננות זו עומדת בבסיס התפיסה הטיפולית שלי, גם בליווי ילדים עם צרכים מיוחדים ובטיפול בילדים ובני נוער בכלל.

MBCT-קבוצות טיפוליות למתמודדים עם עוצמות שונות של חרדה, דכדוך ודכאון. קבוצות אלו מבוססות על תרגול מיינדפולנס, לצד רכיבים מעולם הטיפול הקוגניטיבי-התנהגותי. הטיפול מקובל בעולם ובעל הוכחות מחקריות ליעילותו. תרגול המיינדפולנס מסייע בהכרה ושחרור מתבניות התודעה, החשיבה והתגובות הגופניות האופייניות במצבי חרדה, דכאון ולחץ.

ריפוי בעיסוק התפתחותי- ריפוי בעיסוק לגיל הרך, התמחות בעבודה עם ילדים המאובחנים עם לקות על הספקטרום האוטיסטי ומשפחותיהם. הגישה הטיפולית רואה את הילד ומשפחתו כמכלול ואת הקשר הורה-ילד כמנוע המרכזי להתפתחות. הטיפול נעשה דרך משחק המשלב עבודת גוף, פעילויות ידיים ויצירה, ומפתח גם את יכולות הקשב, התארגנות ופתרון הבעיות. דגש מיוחד ניתן על התאמה והתייחסות לפרופיל החושי האינדווידואלי לילד.
פרטי קשר:
מקום לתנועה סתריה, ספיר 229

שתפו את המודעה עם החברים שלכם