מורה לפסנתר, בוגרת התיכון לאומנויות ע"ש תלמה-ילין, האקדמיה למוסיקה בתל אביב (עם 23 שנות ניסיון) ובוגרת מכללת לוינסקי,בעלת תעודת הוראה. מעבירה שיעורי פסנתר (לכל הגילאים) עם הרבה רגישות, סבלנות, אהבה ורואה בכל תלמיד אתגר בפני עצמו. עם אפשרות לקונצרטים לתלמידים שמעוניינים להביע את עצמם בתחום הנגינה. חשוב להדגיש כי הצלחת התלמיד מאוד חשובה עבורי מבחינה מקצועית. (בשנים האחרונות התנסיתי גם בהוראת פסנתר למבוגרים עם רקע/בלי רקע ונוכחתי לדעת כי ניתן לשפר את הזיכרון, ביטחון עצמי, אף בגיל מבוגר ולהגיע לתוצאות גבוהות למרות הגיל).
שלחו לי הודעה
* שם:
* טלפון:
* דוא"ל:
* תוכן:
 
מפה
לחצו להגדלה

חדש! הצטרפו וקבלו המלצות,

הטבות ואטרקציות ישירות למייל!

מידע נוסף

נתונים כלליים
איפה?
רמת גן, הגאון אליהו 1
חוגל און ליין – לימוד מרחוק
כמה זמן?
בהתאם לגילו של התלמיד
מגיע עד הבית?
לא
מידע נוסף:
אני מורה לפסנתר ומוזיקאית, ואם לשני ילדים שמנגנים בפסנתר. רואה בתחום המוזיקה אחד הדברים שתורמים לילד מבחינה התפתחותית (זיכרון, משמעת עצמית, קואורדינציה, רגישות, מוטוריקה, אחריות). כל התחומים הללו יכולים לעזור לשפר גם את הלימודים בבית הספר במקצועות שונים. מוזיקה זו תרפיה בפני עצמה. דרכה ניתן לאבחן בעיות שונות (במידה ויש), כגון: קשב וריכוז, זיכרון, יכולת קריאה ויכולת התמדה.(חשוב לציין, אלו אלמנטים שיכולים לעזור לתלמיד להצליח בכל תחומי החיים). אפשרות הגשה לרסיטל בגרות במוסיקה (שלוש או חמש יחידות).
הנני מעבירה קונצרטים כמה פעמים בשנה לתלמידים ורואה בזה חלק בלתי נפרד מתהליך הלמידה שגורם להתנסות והתקדמות אישית של כל תלמיד באשר הוא.
בנוסף, המפגשים החברתיים הללו גורמים לתלמידים ללמוד זה מזה ויוצרים "תחרות" מסוימת.
כמו כן, התלמידים מתנסים גם בנגינה בצוותא, למשל אנסמבלים של ארבע ידיים.

נתראה בשיעורי פסנתר ובהצלחה רבה לכולם!!!

מיכאל שפון - מיכאל כיוון ותיקון פסנתרים הוא מומחה לפסנתרים העוסק בכיוון, בתיקון ובחידוש פסנתרים ואף מספק ייעוץ מקצועי טרם רכישת פסנתר במטרה לאפשר לכל אחד לבצע את הבחירה הנכונה ביותר לצרכיו המוזיקליים. בין היתר, מיכאל מבצע תיקון מקלדת פנימי וחיצוני, רגולציה של פטישים, החלפת חוטים וסרטים ועוד. כבעל תואר ראשון במוזיקה וכמומחה לפסנתרים שמאחוריו ניסיון רב ועשיר, מיכאל מציע את שירותיו לבעלי פסנתרים חדשים ועתיקים כאחד והוא ישמח להעניק גם לכם את שירותיו במקצועיות ללא פשרות, באמינות, ביעילות ובאדיבות לשביעות רצונכם המלאה!
סרטון:
פרטי קשר:
לאתר של המפרסם
מרינה ובלה שפון- מורות לפסנתר רמת גן, הגאון אליהו 1

שתפו את המודעה עם החברים שלכם