בואו לתפוס את הרגע וללמוד לספר סיפור באמצעות יכולת הצילום. תנסו להנציח מצבים מיוחדים, להקפיא אותם על התמונה שלכם ותגלו כמה העולם שלנו משעשע אם רק תבחרו זווית להסתכל עליו.
שלחו לי הודעה
* שם:
* טלפון:
* דוא"ל:
* תוכן:
 
מפה
לחצו להגדלה
מפעיל זה מופיע גם ב:

חדש! הצטרפו וקבלו המלצות,

הטבות ואטרקציות ישירות למייל!

מידע נוסף

נתונים כלליים
איפה?
נצר סירני, נצר סירני 1
כמה זמן?
שעה וחצי
מתי?
משתנה בהתאם לקבוצה.
מגיע עד הבית?
לא
מידע נוסף:
 • מתרשמים מהכריכה:

 • הקורסים מתקיימים בשלבים נפרדים וקצרים, כך שתרגישו בנוח להשתלב באפשרות שמותאמת עבורכם. הצילום הבסיסי כולל 8 מפגשים בהם תכירו את המצלמה ותלמדו איך לשלוט בה, כדי להצליח להשיג את התוצאה שתרצו.

 • מהלך העלילה:

 • השלב הבא יפגיש אתכם עם תחומי האומנות שהסיפור שניצור מכיל: צילום בטבע שיאפשר לכם להכיר את חוקי הקומפוזיציה, תעסקו גם בצילום מקרו, פנורמה, צמחים ונוף. צילום בלילה שמעניק את האופציה לשחק עם התאורה וליצור באמצעותה מגוון מצבים, תבצעו חשיפות ארוכות, תיבהלו מרוחות רפאים ותלמדו לצלם ברקים. בבימוי בצילום תשברו כיוון ותיכנסו לסטודיו המסעיר. תטעמו מעולם העיתונות ותלמדו שאפשר להתבונן בסיטואציה מכמה כיוונים שונים.

 • סוף פתוח:

 • בשלב הנוסף תתמקצעו בסטודיו ותכירו את הרבדים השונים שמשפיעים על הצילום בו, בין היתר, תעמידו את התאורה המתאימה באולפן ותצלמו פורטרטים, אופנה ומודל עירום. במסגרת הקורסים תקבלו הקנייה של חומר עיוני, צילום מעשי, תרגול שוטף וניתוח עבודות שיאפשר ליישם את נקודות החוזק שלכם ולהתייחס לחלקים שתוכלו לשפר. בשביל ליהנות מהשלבים הנוספים של מבחר הקורסים אתם מוזמנים להגיע ולהתחיל ליצור את הסיפור המיוחד שלכם. לפרטים ולהרשמה צרו קשר עוד היום.
  קופון:
  פרטי קשר:
  לאתר של המפרסם
  פוטוגון נצר סירני, נצר סירני 1

  שתפו את המודעה עם החברים שלכם