כשהילדים שלכם יוצאים לטיולים ומגיעים למקומות מעניינים, הם חווים את מה שקורה דרך עדשת המצלמה? הגיע הזמן שיכניסו לחייהם את האהבה לתחום הייחודי וייהנו מהקסם של עולם הצילום.
שלחו לי הודעה
* שם:
* טלפון:
* דוא"ל:
* תוכן:
 

חדש! הצטרפו וקבלו המלצות,

הטבות ואטרקציות ישירות למייל!

מידע נוסף

נתונים כלליים
איפה?
נצר סירני, נצר סירני 1
כמה זמן?
שעה ומחצה
מתי?
יקבע עם הקבוצה
מגיע עד הבית?
לא
מידע נוסף:
 • מה שנעשה בצילומים:

 • השיעורים מועברים בקבוצות קטנות לאורך כל השנה, כך שהמשתתפים נהנים מיחס אישי והדרכה לפי קצב התקדמות שלהם. התכנית מיועדת עבור נוער בין גילאי 12 ל-18 שייצאו למסע בו יכירו את המצלמה וילמדו לשלוט בה באופן ידני, כך שיקבלו את התוצאה שירצו. יחד נמשיך לצילומים בטבע בהם נתמקד בללמוד לצלם מקרו, איך עושים פנורמה ונראה שצילום מול השמש זה דבר אפשרי.

 • מעבר לתמונה:

 • נפגוש גם את הצילום הלילי, נתנסה עם סוגי התאורה והעדשה, ניצור רוחות רפאים ונבין מה הדרך שבאמצעותה כדאי לצלם ברקים. נתקדם היישר אל עולם הסטודיו בו תוכלו להעמיד תאורה באולפן ולצלם פורטרטים ואופנה, תיחשפו לסגנונות הקולנועיים, תצלמו על סמך שירים ותתכננו עטיפה מקורית לספר.

 • ומה עוד?

 • התלמידים יגעו בהרבה נושאים בנוסף לאלו שסיפרתי לכם עד עכשיו, ובחופשות כמו פסח ניסע לצלם במקומות מרתקים ברחבי הארץ. בנוסף לכך, הם יקבלו בשיעורים מסוימים העשרה של חומר תאורטי חשוב, נחזור על הדברים כדי לבצע אותם באופן יותר מקצועי ונלמד גם מתמונות שהם צילמו בעצמם והם יראו במה הם חזקים ואת מה כדאי לשפר. לפרטים נוספים ולהרשמה, התקשרו עוד היום.
  קופון:
  10% הנחה ל-3 חודשים ראשונים
  להדפסת הקופון לחצו כאן
  פרטי קשר:
  לאתר של המפרסם
  פוטוגון נצר סירני, נצר סירני 1

  שתפו את המודעה עם החברים שלכם