חוג ציור למתחילים ומתקדמים מותאם לשכבות גיל מיסודי ועד תיכון. החוג נותן מסגרת בה כל אחד יכול לגלות ולהוציא את הצייר-אמן שבו. זמן ומקום לצייר הם שני הדברים הכי חשובים כדי להתחיל לצייר. אני מזמינה אתכם לעצור הכל ולהגיע לשיעורי הציור, מרחב בו תוכלו לתת ביטוי לדמיון ולפתח את כישורי הציור שלכם. אני מאמינה שבציור אנו נותנים ביטוי לעולמנו הפנימי והיצירתי בכל יצירה שלנו. עם ליווי אישי, יחד נפתח את הסגנון והשפה הייחודית של כל אחד ואחת. כל שעליכם לעשות הוא להגיע לשיעור הציור, להצטייד בתשוקה לצייר ונכונות לתרגל , התוצאות שנקבל יהיו מעבר לכל דמיון.
הירשמו עוד היום.
להתראות
שלחו לי הודעה
* שם:
* טלפון:
* דוא"ל:
* תוכן:
 
מפה
לחצו להגדלה
מפעיל זה מופיע גם ב:

חדש! הצטרפו וקבלו המלצות,

הטבות ואטרקציות ישירות למייל!

מידע נוסף

נתונים כלליים
איפה?
תל אביב, הירקון 248
כמה זמן?
בין שעה לשעה וחצי
מתי?
שעות אחה"צ
גילאים:
ילדים נוער
מגיע עד הבית?
לא
שיעורים:
מאפשר שיעור ניסיון חינם
מידע נוסף:
השיעורים מותאמים לשכבת גיל צעירה ובוגרת, ומחולקים לקבוצות לפי כיתות: קבוצת מתחילים ל א-ב קבוצת מתקדמים ג-ד , ומתקדמים ה-ו. לשכבת הגיל הבוגרת, לכיתה ז-ט יש קבוצה אחת מעורבת של מתחילים ומתקדמים יחד.
בשכבות הגיל הצעירות הדגש הוא על מתן מרחב יצירה וחופש ביטוי עם הדרכה לפי הצורך, כשבקבוצת המתקדמים ג-ו השיעורים מאפשרים מרחב יצירתי עם דגשים על למידה לפי כללי הציור ובהתאמה לכישוריו של כל אחד.
שכבות הגיל הבוגרת ז-ט, יהנו מחופש ביטוי ציור לפי בחירתכם, עם דגש חזק על למידה של יסודות הרישום והציור, ותשומת לב לפיתוח יכולת חשיבה ציורית, וגיבוש תהליך יצירתי בציור - מאיפה מתחילים ואיך אפשר לפתח רעיון גם אם הוא לא נמצא שם. נתרגל רישום בעיפרון ובפחם כבסיס לצבע ונעבוד עם מושגים של אור צל, נפח קומפוזיציה, צבעוניות וטונאליות בציור.
המוטו שלי בציור : לא כולם נולדו עם כישורים אבל עם סבלנות כל אחד יכול ללמוד. אל תחשבו יותר מדי בואו והתחילו לצייר והיצירה תתקדם מעצמה!

קצת עלי :
חגית אבידן, אמנית ציירת ופילוסופית. היסודות עליהם מתבסס הידע שלי בציור הם ראליסטים, כשאני חוקרת את ההפשטה בציור, שפת הצבע, הכתם ואת סגנון הקולאז' . למדתי אצל טובי המורים בארץ והתחלתי ללמד לפני מספר שנים בבית הספר א.ד גורדון בעלת ניסיון רב עם טווח הגלאים מ א'- ט'.

חמשת העקרונות שאני מאמינה בהם איך להגיע לתוצאות טובות בציור ?

1.צייר כמה שיותר, עם או בלי צבע. – רק כדי לקבל פרקטיקה טובה. – בכל פעם שמתרגלים , באופן אוטומטי אנחנו מתחילים לתקן את עצמנו ולעשות דברים טוב יותר.
2.העתק! כמה שיותר מדויק אמנות של אחרים אלה שאתה אוהב ואלה שאתה פחות אוהב . הדבר מאפשר "להיכנס לתוך הראש של האמן" וללמוד ממנו על משהו מסוים בציור.
3.התבונן!: תחקור מה נותן לך השראה, אמנות יכולה להביע רק את מה שטבעי . תן משמעות למה שהידיים שלך יוצרות, רושמות מציירות! תרגיש את המרקם, התבונן ותחקור איך צבעים מתערבבים, דע את הצבעים שלך!
4.תעריך!: תתאהב ביצירות אמנות, שלך ושל אחרים, תעריך את המעבר של הצבעים מכהה לבהיר. תזהה מה מספק אותך מבחינה אסתטית. תניח צבעים על הנייר, תרגיש את המברשת בין האצבעות ודע עם איזה מברשת וצבעים אתה מרגיש בנוח. מעבר לכל תעריך את האמנות שלך ! הרגשות שלך משתקפות בעבודות שלך.
5.דמיין!: כל דבר הוא אמנות! וכל דבר שאתה יכול לדמיין הוא אמנות!

השיעורים מתקיימים בשעות אחה"צ בבית חינוך א.ד גורדון ומשך השיעור נע בין שעה לשעה וחצי ותלוי בשכבת הגיל בה אתם נמצאים.

לפרטים והרשמה ניתן לפנות אלי דרך פרטי ההתקשרות באתר.
פרטי קשר:
חגית אבידן חוג ציור תל אביב, הירקון 248
דירוג וחוות דעת הגולשים
(11 חוות דעת)
דורון צברי  |  ב-10 לנובמבר 2019
נחמד מאוד
היה כיף והשנה נרשם שוב.
נסים  |  ב-10 לנובמבר 2019
מעניין עם הדרכה מקוצעית
אוירה נינוחה עם מלווה רגועה, הילדים חוזרים מהחוג מרוצים.
דורון  |  ב-10 לנובמבר 2019
ממש טוב וכייף לילדים
היה כיף והשנה נרשם שוב
ענבל נעים  |  ב-10 לנובמבר 2019
הילד שלי ממש נהנה..
המפעילה ממש מקסימה ומתחברת לילדים.. ומתאימה את עצמה לרמת הילד.
נטעלי  |  ב-10 לנובמבר 2019
מקסים וכייפי
חגית מורה נפלאה עם המון סבלנות

שתפו את המודעה עם החברים שלכם