בהגיענו לעולם וברגע ההיפרדות מחבל הטבור, הדבר הראשון שאנו עושים זה לוגמים אויר, והופכים להיות ישות עצמאית שהגיעה לכאן לחוות את מסע החיים.
אם יצא לכם להסתכל פעם איך תינוק נושם, הוא נושם בצורה חופשית ומלאה, בטן עולה ויורדת, עור ורדרד וחינני, ביטוי רגשי מלא של בכי וצחוק.

ככל שהזמן עבר, גדלנו והתבגרנו, קיבלנו מסר מן העולם, ובעיקר מהסביבה הקרובה, שאנו יכולים להיות אהובים רק בתנאי ש...
בתנאי שנתנהג באופן מסויים, בתנאי שנמלא אחר הוראות וחוקים שניתנים לנו, בתנאי שנהיה מנומסים, שיהיו לנו שאיפות, שנלמד מקצוע מבוקש, שנרוויח הרבה כסף, שנאמר דברים שמצפים מאיתנו לשמוע, שנהיה חזקים, ועוד.. כל-כך הרבה התניות, שלמעשה גורמות לנו עם הזמן להרגיש שאנחנו לא מספיק טובים כמו שאנחנו, רק מעצם העובדה שאנו קיימים.
הותננו להאמין שאסור להרגיש פחד, אסור לכעוס כי זה לא יפה, אסור לבכות כי זה לא בוגר וילדותי (במיוחד לגברים נאמר ש"גבר אמיתי לא בוכה"), ואפילו לצחוק ולהיות שמח יותר מדי זה לא בסדר ולא נורמלי ("מה אתה כלכך מתלהב?! תירגע!")
למדנו "להתחשב", לוותר על עצמנו ולרצות אנשים אחרים על-ידי הדחקת הרגשות והצרכים שלנו, וכך למעשה איבדנו את שמחת החיים, היצירתיות, התשוקה, המיניות, השקט הפנימי, ויתרנו על החלומות שלנו.

המסר שאני גדלתי עליו, ורבים מאיתנו הוא : אסור להיות אני.
אני צריכה להיות משהו אחר, משהו שרוצים ממני שאהיה.
בתוך תוכי יש ידע עתיק, שהוא רק שלי. יש את הקול הפנימי שיודע בדיוק מי אני ומה באתי להיות כאן בעולם.
כשהייתי קטנה, ידעתי בוודאות. אפילו לא היתי צריכה להוכיח שום דבר.
עם הזמן הקול הפנימי הזה היטשטש מרוב ההתניות החיצוניות מהסביבה.
אחד התהליכים המשמעותיים בחיי הוא מסע ההיזכרות הזה.
מקום שיהיה לי נעים, קל ונוח עם עצמי. לא משנה מה אומרים לי.
כל פעם שאני שוכחת ומרגישה שאני הולכת לאיבוד, אני ישר שמה לב מה קורה לנשימה שלי.
ממחוברת ועמוקה, היא נהיית רדודה ושטחית.
אני לוקחת אולי 1/4 נשימה ממה שאני באמת יכולה.

נשימה רדודה משפיעה ישירות על מצבנו הנפשי והגופני ומגבירה מצבי סטרס, מתח פנימי, חרדות, חוסר בטחון, אי נוחות, תחושת כיווץ פנימי, אי יכולת לבטא את הצרכים שלנו, חוסר תקשורת עם עצמנו ואנשים אחרים, ועם הזמן אף יכולות להתפתח מחלות.
שלחו לי הודעה
* שם:
* טלפון:
* דוא"ל:
* תוכן:
 
מפה
לחצו להגדלה

חדש! הצטרפו וקבלו המלצות,

הטבות ואטרקציות ישירות למייל!

מידע נוסף

מחיר
ופרטים נוספים
איפה?
תל אביב, ריב"ל 25
מחיר:
80
כמה זמן?
3 שעות
מתי?
6 באוגוסט 2019 בשעה 20:00
גילאים:
ילדים נוער מבוגרים גיל הזהב
מגיע עד הבית?
לא
מידע נוסף:
מה זה ריברסינג?
~~~~~~~~~~~~

הריברסינג (נשימה מעגלית) זהו תהליך עוקף מיינד (השכל), שדרכו ניתן להשקיט את המחשבות ולהפוך את המודע שלנו (המיינד) להיות פאסיבי וכך למעשה מתאפשר להתחבר לתת המודע שלנו.

בתוך תת המודע שוכנים כל אותם החוויות, הטראומות, הרגשות שהדחקנו שנים רבות ולא נתנו להם ביטוי, כגון כעסים שאגרנו, בכי שלא אפשרנו לעצמנו לפרוק, דברים שלא היתה לנו הזדמנות לומר, אכזבות שחווינו, ציפיות שלא מומשו.
לאחר שמנקים אותם מתוכנו, אנו מקבלים חזרה את הגישה לאותו ידע עתיק שעמו באנו לעולם, את המתנה הייחודית שאנחנו.

החיבור לתת מודע בעזרת נשימה מעגלית מאפשר לנו מרחב של ביטוי רגשי ללא סינון ונטול שיפוטיות בו הגוף שלנו מדריך אותנו לביטוי טבעי וספונטני.

הנשימה עוזרת להתחבר לשקט ולשלווה פנימית, מעלה את כח החיים, עוזרת לשחרר ולשנות דפוסי חשיבה והתנהגות, אמונות מעכבות, מעלה את התשוקה, חושניות והאנרגיה המינית, היצירתיות, מחברת למצבי תודעה גבוהים ואל הרגע הזה, ועוזרת לנו לקבל החלטות חשובות בחיים, מתוך נוכחות וחיבור ללב.

הנשימה מנקה את הגוף הפיזי שלנו מרעלים, מעשירה ומזרימה את הגוף בחמצן ובאנרגיית החיים, מחדשת את התאים ומרפאת מחלות.

בתוך מרחב מוגן ומאפשר, תעוררו בעזרת הנשימה רגשות שלא נתתם להם מספיק מקום במשך השנים וכך תוכלו לגלות אנרגיה וחיות פנימית אדירה שהייתה קיימת בכם תמיד ורק חיכתה שתגעו בה.

ככל שתאפשרו לעצמכם לנשום עמוק, לצלול פנימה ולפגוש את כל מה שהסתרתם עד כה, תוכלו לגלות עוצמות וחיות אדירה, את אנרגיית החיים הייחודית שלכם.

חוויה שמתאימה לכולם ולכל הגילאים, גם למי שאין נסיון קודם.
פרטי קשר:
דריה בלס תל אביב, ריב"ל 25

שתפו את המודעה עם החברים שלכם