שמי אירית שמשון, PHD בעבודה סוציאלית, מטפלת כיום בקשיי שינה שנובעים ממחשבות טורדניות, פוסט טראומה, חרדות ועוד. אל פיתוח שיטת "שינה רצופה" הגעתי במהלך עבודתי עם קשישים, שרובם סבלו מחוסר שינה וליקויים שונים שהפריעו למהלך התקין של שנת הלילה. לאחר שהבנתי שיש לטיפול הצלחות רבות, פיתחתי את השיטה והיא מתאימה למגוון רחב של קשיי שינה. ישנן דרכים רבות ללמוד את השיטה. באופן פרטני, קבוצתי, בהרצאות וסדנאות בארץ ובחו“ל.
שלחו לי הודעה
* שם:
* טלפון:
* דוא"ל:
* תוכן:
 
מפה
לחצו להגדלה

חדש! הצטרפו וקבלו המלצות,

הטבות ואטרקציות ישירות למייל!

מידע נוסף

מחיר
ופרטים נוספים
מחיר:
משתנה בהתאם לטיפול
מתי?
גמיש
גילאים:
נוער מבוגרים גיל הזהב
מגיע עד הבית?
כן
מידע נוסף:
אירית שמשון, PH.D, הרצאות וסדנאות
שינה רצופה- כל הלילה, כל לילה
זה כבר לא סוד ששינה רצופה משפרת את הבריאות, מונעת תאונות בבית ובדרכים, מעלה את פריון העבודה, מיטבה יכולות אישיות, משביחה את התקשורת הבין-אישית ויחסי אנוש - בזוגיות, במשפחה, במקום העבודה ובקהילה, משפרת כישורי למידה, זיכרון ויכולות ניהול, מאפשרת נינוחות, רגיעה, שלום פנימי וחיצוני, איכות ואריכות ימים.

בהרצאות ובסדנאות שינה רצופה תכירו שיטה קלה, נעימה ויומיומית לרכישת הרגלי שינה רצופה באמצעותה תוכלו לשפר את איכות חייכם במגוון היבטים רחב.
הצטרפו וגלו את סוד הקסם של שינה רצופה כל הלילה, כל לילה!

אירית שמשון היא עובדת סוציאלית, בעברה מורה ומנחה למורים אחרים, חוקרת בתחום האפילפסיה וחברה, זוכת פרס החוקר הצעיר הבינלאומי לשנת 1993 של הליגה הבין-לאומית למניעת אפילפסיה, מרצה מזה 30 שנה במגוון תחומי דעת כגון חינוך, בריאות, התמודדות עם אתגרי חיים, הדרך להשגת שמחת חיים ואושר ואיכות חיים, מפתחת שיטת שינה רצופה.

"עסקתי במגוון תחומים רבים בחיי אך המכנה המשותף לכולם הוא רווחתם של בני האדם באשר הם"

לפרטים נוספים ולהזמנת הרצאה או סדנה צרו קשר.
קופון:
10% הנחה לגולשי חוגל
להדפסת הקופון לחצו כאן
פרטי קשר:
לאתר של המפרסם
שינה רצופה

שתפו את המודעה עם החברים שלכם