עיסוי טנטרי הוא חוויה טבעית ועוצמתית של מגע, המאפשרת לכם להרגיש את האהבה והחיבור ביניכם. תגלו את הדרך המתאימה לגעת, תהיו קשובים ותכניסו לחייכם משהו חדש שייתן לכם את ההזדמנות ללמוד ליצור אינטימיות אמיתית.
שלחו לי הודעה
* שם:
* טלפון:
* דוא"ל:
* תוכן:
 
מפה
לחצו להגדלה
מפעיל זה מופיע גם ב:

חדש! הצטרפו וקבלו המלצות,

הטבות ואטרקציות ישירות למייל!

מידע נוסף

נתונים כלליים
איפה?
תל אביב, קפלן
כמה זמן?
שעה וחצי
גילאים:
מבוגרים
מגיע עד הבית?
לא
מידע נוסף:
הטנטרה מלמדת על חשיבות הטקסיות, על הקדושה שבמפגש לב אל לב. על ההרמוניה שבין הנקבי לזכרי בכל הרבדים.

במפגש אתם תלמדו להקשיב לגוף שלכם ושל בן/בת הזוג. להיות במדיטציה. תלמדו לנשום לעומק. להרגיש את עצמכם, תגלו את התנועה הפנימית של האנרגיה המינית, אנרגיית החיים בגוף.

במפגש חווייתי אני מנחה אתכם איך לגעת, איך להקשיב. אני מנחה ומלמדת עיסויים שונים שתוכלו להתנסות במפגש וגם בבית. אני מלמדת אתכם להפגש מהלב, לחוות את עוצמת האהבה והאיחוד ביניכם. אני מדריכה מהצד ועוזרת לכם לחוות משהו אחר.
אתם תוכלו להתנסות בעיסויים שתלמדו גם בבית. תלמדו איך להביא משהו חדש למפגש האינטימי ביניכם.
במפגש טיפולי אני אקשיב לכל מה שיש לכם לומר. תספרו לי על הקשיים שלכם בחיים האינטימיים, במיניות שלכם עם עצמכם, או עם בן/בת-הזוג. תספרו לי מה הייתם רוצים להתמיר, איפה הייתם רוצה להתפתח. לאיזה מחוזות חדשים הייתם רוצים להגיע בעזרת אנרגיית החיים שלכם :)
אני מדריכה, מתבוננת בדפוסי התנהגות, פחדים חבויים, רצונות לא מדוברים ביניכם, ועוזרת לכם לתמלל אותם אחד מול השניה. אתם תקבלו תרגילים לתרגל יחד בבית. תרגילים שמתאימים במיוחד לכם: לרמת ההיכרות שלכם עם גופכם, לתרגול שלכם, לבשלות שלכם.

תלמדו להיות מאהבים סבלניים וקשובים.
תפתחו יכולות לשהות באינטימיות.
תפתחו יכולות תקשורת מול בן/בת הזוג,
ובעיקר תעשו שלום עם כל החלקים שמרכיבים אתכם.
פרטי קשר:
לאתר של המפרסם
לאונור תל אביב, קפלן

שתפו את המודעה עם החברים שלכם