חוגים - סדנאות, קורסים, הפעלות, שיעורים, פעילויות אתגריות ועוד.

מידע למפרסמים חדשים
אתם מוזמנים להירשם וללמוד להגן על עצמכם בזכות טכניקות פשוטות ויעילות, שפועלות כמו שצריך ברגע האמת ותצליחו למנוע אלימות. מדובר על שילוב מנצח, שמכיל בתוכו כושר גופני, שמירה על הביטחון ואימונים שכיף להגיע אליהם.
שלחו לי הודעה
* שם:
* טלפון:
* דוא"ל:
* תוכן:
 
מפה
לחצו להגדלה

חדש! הצטרפו וקבלו המלצות,

הטבות ואטרקציות ישירות למייל!

מידע נוסף

נתונים כלליים
איפה?
גבעת חיים מאוחד, גבעת חיים )מאוחד( 1
מתי?
ימיי חמישי בין השעות 17:30 - 19:30
מגיע עד הבית?
לא
מידע נוסף:
 • על השיטה:

 • קרב מגע היא פיתוח ישראלי המתבסס על שילוב אומנויות לחימה כמו: קראטה, ג'ודו, ג'יו ג'יטסו וקובודו. השיטה ידועה כמפתחת כושר גופני, בהצלחה בפגיעה מקסימלית בזמן מינימלי ומושתת על שלושה עקרונות יסודיים: תגובה, נטרול והכנעה.

  תלמדו איך להיחלץ ממצבים קריטיים כמו תקיפות עם כלי נשק קר או חם, בעזרת חניקה, לפיתה ואחיזה. תדמו את המציאות, זאת הסיבה שתתאמנו ללא תלבושות מיוחדות בשיטה שמקורה והוכחת היעילות שהיא מספקת מפורסמות בעיקר מהיחידות המובחרות של צה''ל.

 • ילמד אתכם:

 • ד"ר אבי-אשר קלאו, הקים את הארגון העולמי '' גיקאדו קרב מגע". סיים את לימודיו במכון וינגייט, הוסמך על ידי הארגון המוביל בעולם לשומרי ראש IBSSA ובוגר אוניברסיטת תל אביב. מרכז בווינגייט את תחום אומנויות הלחימה הטיפוליות עבור בעלי הפרעות הקשב והריכוז, בו התמקד בדוקטורט שלו.

  בנוסף לכך, בעל חגורה שחורה דאן – 6 שוטוקאן קראטה SKIF יפן, חגורה שחורה דאן – 1 קובודו אוקינאווה יפן וחגורה שחורה דאן – 1 ג`יאוג`יטסו יפן.
  פרטי קשר:
  לאתר של המפרסם
  I-SKIF חדרה העמותה לאמנויות לחימה גבעת חיים מאוחד, גבעת חיים )מאוחד( 1

  שתפו את המודעה עם החברים שלכם