מלידה – להורות!
לצדף מגוון כלים ושיטות בהם היא משתמשת בקורס ייחודי זה, אשר פותח אחרי למעלה מ-25 שנים של מחקר בנושאי הריון ולידה. למשל, בעזרת השימוש בבריכת הידרותרפיה מחוממת, ניתן להגיע לטווח רחב של תנועות וניידוּת. הדבר מעודד גמישות ומיקוד משום שכך מאטים את הקצב של האם לעתיד ומתאימים אותו לקצב של התינוק! אנרגיית המים תסייע לך להתחבר לקצב של תינוקך, מה שיקל על ההתחברות לאחר הלידה!
הקורס פונה לכל האימהות לעתיד, ולא משנה אם הן עתידות ללדת בלידה טבעית/אפידוראלית או בניתוח קיסרי. ניתן להתחיל בו החל מהשבוע ה-28. הוא בנוי מ-4-5 מפגשים, וכל מפגש אורך 3 שעות.
הקורס שם דגש על תקשורת ושיתוף פעולה, לידה טבעית לעומת התערבויות רפואיות, בחירת הסביבה הנכונה ללידה, תוכנית לידה אישית, איך לבצע עיסוי פרינאום, הקלה על הצירים, הכנה גופנית ונפשית בבריכה, הכנה להנקה ולתקופה שאחרי הלידה, מדיניות של בתי"ח ותינוקיות, ציוד ללידה, וניתנת גם תמיכה לאחר הלידה, 24/7!
שלחו לי הודעה
* שם:
* טלפון:
* דוא"ל:
* תוכן:
 
מפה
לחצו להגדלה
מפעיל זה מופיע גם ב:
גולשים שצפו בדף זה חיפשו גם:

חדש! הצטרפו וקבלו המלצות,

הטבות ואטרקציות ישירות למייל!

מידע נוסף

נתונים כלליים
איפה?
אשקלון, מילכה
חוגל און ליין – לימוד מרחוק
מתי?
תיאום מראש
מגיע עד הבית?
כן
מידע נוסף:
תזונה בריאה
תזונה בריאה משמעותה בריאות, ובריאות היא חופש. כשאנו בריאים אנו מרגישים נהדר ונהנים מהחיים במלוא הפוטנציאל שלנו. באותה מידה, דיאטה גרועה יכולה להשפיע מאוד על הבריאות. כשהסימפטומים מופיעים, הגוף למעשה מזהיר אותנו ומנסה לעצור את התדרדרותנו לעבר בריאות לקויה.
הידע על תרפיה תזונתית וניקוי הגוף קיים מימים ימימה. היפוקרטס והרמב"ם מוכרים עד היום בקרב עולם הרפואה, והמלצותיהם לאיזון הנפש והגוף זוכות להערכה. השפעות שליליות כמו מתח, הלם ופציעה הולכים יד ביד עם תזונה לקויה וגורמים לחומציות במערכת הגוף. אולם אם נותנים לגוף את מה שדרוש לו כדי לבצע את העבודה, הוא יכול לרפא את עצמו. מזונות מסוימים יכולים להעלות בצורה טבעית את רמות החמצן שבגופך, לסלק רעלים, לשפר את העיכול, ואף למנוע מחלות שונות, לרפאן או להפחית את חומרתן. תזונה היא עניין של בחירה. דאג לכך שכל ביס ייחשב!
אנו מציעים תוכנית תזונה מותאמת אישית, עם שיטת תמיכה ייחודית הזמינה 24/7.
קופון:
סרטון:
פרטי קשר:
לאתר של המפרסם
צדף הדר אשקלון, מילכה
דירוג וחוות דעת הגולשים
(1 חוות דעת)
אבישג בנימין  |  ב-4 לדצמבר 2015
הכנה ללידה מושלמת!
צדף היקרה ליוותה אותי ואת אישי בכל התהליך של ההריון והלידה בצורה מקיפה והכי עוצמתית שחווינו. למרות שזה כבר היה ילד 3.. התובנות והלמידה ובמיוחד החיבור לילד היו משמעותיים כ'כ עבורנו. אין ספק שרשמים אלו נשארו ונחתמו בנו.
תודה גדולה!!!

שתפו את המודעה עם החברים שלכם