תכונות המים השונות כגון הציפה, הלחץ ההידרוסטאטי, הצמיגות וטמפרטורות שונות במים תורמים לשימור, חיזוק ושיקום הגוף. הן מאפשרות פעילות רבה יותר ומחזקות את הגוף. בנוסף, העבודה במים מפחיתה את העומס על המפרקים והופכת אותם לגמישים יותר. היא מאתגרת את המערכת הקרדיו-וסקולרית, מאפשרת לשרירים עבודה עמוקה וכן מתיחות למפרקים בטווחים גדולים יותר.
בנוסף, בעבודה במים ישנה הפעלה של כל הגוף, שיפור קלות התנועה, רעננות מתמדת ללא הזעה, הפחתת הסיכון לפציעות ושיקום מהיר יחסית מפציעות. כמו כן, במים אין פחד מנפילות.
תוכניות השיקום בקליניקה מטפלות בפחד, פציעות וכאבים כרוניים תוך שימוש במגוון כלים במים כמו מצופים שונים. אנו משתמשים גם בדמיון מודרך כצעד חשוב לעבר בריאות מנטלית, רגשית ופיזית. המוח הוא לוח האם של הגוף והוא משפיע ישירות על האתגרים הגופניים והנפשיים, לטוב ולרע. אנו תמיד רואים את הצד החיובי של מה שיש לגוף להציע, ובודקים איך לשנות את התקשורת השלילית לתקשורת חיובית, בכך שאנו מסתכלים על מה שיש ולא מדגישים את מה שאין.
שלחו לי הודעה
* שם:
* טלפון:
* דוא"ל:
* תוכן:
 
מפה
לחצו להגדלה
מפעיל זה מופיע גם ב:

חדש! הצטרפו וקבלו המלצות,

הטבות ואטרקציות ישירות למייל!

מידע נוסף

נתונים כלליים
איפה?
אשקלון, מילכה
מגיע עד הבית?
לא
מידע נוסף:
תזונה בריאה
תזונה בריאה משמעותה בריאות, ובריאות היא חופש. כשאנו בריאים אנו מרגישים נהדר ונהנים מהחיים במלוא הפוטנציאל שלנו. באותה מידה, דיאטה גרועה יכולה להשפיע מאוד על הבריאות. כשהסימפטומים מופיעים, הגוף למעשה מזהיר אותנו ומנסה לעצור את התדרדרותנו לעבר בריאות לקויה.
הידע על תרפיה תזונתית וניקוי הגוף קיים מימים ימימה. היפוקרטס והרמב"ם מוכרים עד היום בקרב עולם הרפואה, והמלצותיהם לאיזון הנפש והגוף זוכות להערכה. השפעות שליליות כמו מתח, הלם ופציעה הולכים יד ביד עם תזונה לקויה וגורמים לחומציות במערכת הגוף. אולם אם נותנים לגוף את מה שדרוש לו כדי לבצע את העבודה, הוא יכול לרפא את עצמו. מזונות מסוימים יכולים להעלות בצורה טבעית את רמות החמצן שבגופך, לסלק רעלים, לשפר את העיכול, ואף למנוע מחלות שונות, לרפאן או להפחית את חומרתן. תזונה היא עניין של בחירה. דאג לכך שכל ביס ייחשב!
אנו מציעים תוכנית תזונה מותאמת אישית, עם שיטת תמיכה ייחודית הזמינה 24/7.

מרכז הבריאות הטבעית של צדף מבוסס על ידע רפואי מקצועי מקיף, שהינו עתיק יומיו אף מעודכן לימינו, וכן מבוסס על מומחיות וניסיון שהושגו במשך למעלה מ-25 שנים בתחומים של תזונה, הידרו קולון, הידרו תרפיה, התעמלות ושיקום במים, קורס לידה טבעית, לידה, הנקה והורות!

צדף הדר יועצת בריאות טבעית
בוגרת-מכללת אילמה, מכון דוטולו, קולון מדיק ישראל, מכללת גבעת וושינגטון,
מרכז אסף הרופא, המרכז הישראלי לחינוך ללידה,מכללת רידמן
ITEC International Board of Examination,
Mother Baby Connection-Batya Davis
קופון:
סרטון:
פרטי קשר:
לאתר של המפרסם
צדף הדר אשקלון, מילכה

שתפו את המודעה עם החברים שלכם