חוגים - סדנאות, קורסים, הפעלות, שיעורים, פעילויות אתגריות ועוד.

מידע למפרסמים חדשים
אנחנו מגיעים למצבים בתקופות שונות, שבעזרת קצת הכוונה נכונה ברגע המתאים, נצליח להתמודד ולהמשיך הלאה במסלול הייחודי שלנו. האימונים מותאמים באופן אישי עבור כל מטרה וצורך שיש ומסייעים בהצלחה בכל שלב בחייכם.
שלחו לי הודעה
* שם:
* טלפון:
* דוא"ל:
* תוכן:
 
מפה
לחצו להגדלה

חדש! הצטרפו וקבלו המלצות,

הטבות ואטרקציות ישירות למייל!

מידע נוסף

נתונים כלליים
איפה?
קריית מוצקין, אושה 25
גילאים:
נוער מבוגרים גיל הזהב
מגיע עד הבית?
לא
מידע נוסף:
 • העצמה אישית:

 • בקלפי המסר והתקשור נעשה שימוש בסיטואציה בה אנחנו מצויים על פרשת דרכים. קבלת החלטה היא רגע גורלי ובזכות הקלפים תוכלו לקבל בדיוק את המסר הראוי בתוספת מילים מחזקות. רק אתם בוחרים איך לפרש לעצמכם את מהלך האירועים, אני אעשיר אתכם בדעה נוספת ובזווית ראייה שיכולה לעזור וליצור עבורכם חיבור בין העולמות.

 • על השיטה:

 • Nlp היא שיטת אימון המתבצע באופן בו אתם מתקדמים ומבינים יותר בכל עניין. תפתרו סכסוכים, תגשרו על הפערים ותלכו לכיוון של יצירת פשרה. התהליך קורה בזכות זווית הראייה שגדלה וחושפת עבורכם פרטים נוספים ומרכזיים. בנוסף לכך, תצליחו להתגבר על פוביות המלוות אתכם שנים, הפחד יכול להיות למשל מג'וקים או מעליות, מולו תצליחו לעמוד לאחר המפגשים.

  קיים גם אימון אישי בשיטה הקלאסית, אלו 12 פגישות שיקדמו אתכם ויגרמו לכם להגשים את המטרות והיעדים שאתם מציבים לעצמכם.

 • ומה עוד?

 • תרגישו את הצמיחה הרוחנית מחברת אתכם לאני העליון. בעשיית מדיטציה, באמצעות הכתיבה ושימוש במינרלים. האימונים מותאמים עבור נוער ומשברי גיל ההתבגרות, מיועדים ליציאה מנקודות בהן נתקענו ומועברים לנשים המעוניינות לצאת לדרך חדשה בקריירה.

 • קצת עלי:

 • יהודית, מאמנת אישית ובעלת ניסיון של יותר מ-10 שנים. תקופות המעבר בחיים הן מורכבות ומאתגרות, וצריך לקבל בהן הרבה החלטות עיקריות. אני מגיעה להיפגש אתכם, מסייעת להגיע לפתרון ולמצוא תשובות.

  בנוסף לכך, תעברו תהליכים שיבנו אתכם, יעלו את הביטחון העצמי ויובילו אתכם לחיי שפע כלכלי ותעסוקתי. תעמדו מול הפוביות הכי קשות שלכם ותגשרו באמצעות ראיית העניין מזווית שונה. לקביעת מפגש ולשאלות נוספות, התקשרו אלי עוד היום.
  פרטי קשר:
  יהודית לייבוביץ אימון אישי קריית מוצקין, אושה 25

  שתפו את המודעה עם החברים שלכם