מכון "סיישין קאן" שוטוקאן קראטה והגנה עצמית, בהנהלת רחל שלומי דאן 5, פועל בחיפה ולומדים בו ילדים, נוער ובוגרים.
שלחו לי הודעה
* שם:
* טלפון:
* דוא"ל:
* תוכן:
 
מפה
לחצו להגדלה
מפעיל זה מופיע גם ב:

חדש! הצטרפו וקבלו המלצות,

הטבות ואטרקציות ישירות למייל!

מידע נוסף

נתונים כלליים
איפה?
חיפה, בית אל 3
כמה זמן?
50 דק' ילדים, שעה בוגרים
גילאים:
ילדים נוער מבוגרים
מגיע עד הבית?
לא
שיעורים:
מאפשר שיעור ניסיון חינם
מידע נוסף:
במכון "סיישין קאן" שוטוקאן קראטה החינוך לערכים הינו בראש סדר העדיפויות. אנו מאמינים שעל-מנת להשתפר בטכניקות הקראטה, על התלמיד קודם כל להיות בן אדם יותר טוב, ללמוד לכבד אחרים ואת עצמו.

מטרת הקראטה כאומנות לחימה היא לפתח את הגוף והנפש כאחד. דרך אימוני הקראטה התלמיד לומד לשפר את הכושר הגופני, להגביר את יכולת השליטה הנפשית והגופנית, לפתח את כושר הריכוז והביטחון העצמי, לומד הגנה עצמית, משפר קואורדינציה, גמישות, מהירות תגובה, כבוד כלפי הזולת, יכולת דחיית סיפוקים, יכולת ללמוד דרך טעויות, דבקות במטרה, נחישות והתמדה, ועוד. הקראטה חושף את התלמידים למעגל חברתי נוסף בסביבה מוגנת, משפחתית ותומכת.
המיומנויות הנלמדות בקראטה הן איכויות אישיות המיושמות לא רק באמונים, אלא גם מתוות דרך חיים שלווה, מלאה בסיפוק וחיים מאושרים.

כל תלמיד ותלמידה במכון סיישין קאן מקבל יחס אישי ומיוחד המתאים לצרכיו ויכולותיו. מטרתנו היא להוציא מהתלמיד את הטוב ביותר מבחינה גופנית ומבחינה נפשית. המכון מהווה מקום מפגש ייחודי בין תרבויות שונות עם תלמידים שדוברים לפחות 5 שפות שונות. במכון ישנה תופעה יפה של משפחות שלמות שמתאמנות יחד: אבות ובנים, אבות ובנות, ומשפחות שלמות – הורים וילדיהם.

במכון ישנה תוכנית שנתית מקיפה - מחנות אימונים בארץ ובחו"ל, תחרויות לאומיות ובינ"ל, אימונים בטבע ועוד מגוון פעילויות.

על המאמנת:
 • רחל שלומי דאן 5, נשואה ואם ל-3 ילדים.

 • בוגרת קורס מדריכי קראטה בווינגייט משנת 1997. שופטת, בוחנת ומאמנת, בעלת הסמכה בינלאומית מיפן. בעלת תואר ראשון בהנדסת תוכנה, הטכניון.

 • מאמנת קראטה עם ניסיון של למעלה מ-25 שנים. משתתפת בסמינרים, תחרויות והשתלמויות קראטה בינלאומיות. שופטת בתחרויות קראטה בארץ ובחו"ל.

 • אלופת אירופה לשנים 2011 ו-2014. אלופת אס"א במקצי קרבות וקאטות לשנים 2002-2006. אלופת ישראל במקצי קרבות וקאטות לאורך כל שנות האימונים.


 • האימונים במכון מתקיימים בימי שלישי, חמישי ושישי ומותאמים לקבוצות גיל שונות: ילדים מגיל 4, נוער ובוגרים (נשים וגברים). לפרטים נוספים ניתן ליצור קשר טלפוני.
  סרטון:
  פרטי קשר:
  לאתר של המפרסם
  רחל שלומי חיפה, בית אל 3

  שתפו את המודעה עם החברים שלכם