תכנית לימודי הצילום של אייל גון מותאמת עבור מבוגרים וכן עבור הילדים שלכם שאוהבים לצלם, מאפשרת להם לעבור בתחנות השונות בהן יכירו את המצלמה, ישלטו בתפעול ויכוונו כדי לקבל את התוצרים שרוצים.
שלחו לי הודעה
* שם:
* טלפון:
* דוא"ל:
* תוכן:
 

חדש! הצטרפו וקבלו המלצות,

הטבות ואטרקציות ישירות למייל!

מידע נוסף

נתונים כלליים
איפה?
נצר סירני, נצר סירני 1
כמה זמן?
שעה ומחצה
מתי?
יקבע עם הקבוצה
גילאים:
נוער מבוגרים
מגיע עד הבית?
לא
מידע נוסף:
נוער מעל גיל 12 ועד ל-18 מוזמנים להצטרף ולצלם במגוון נושאים ומקומות. זה הרגע לתת לאהבה כלפי התחום המיוחד ביטוי בחיים, לצלול לעולם הקסום ולאפשר לי להוביל למסע במעלה השבילים הרבים שמחכים בהמשך.

 • רוחות וברקים:

 • המשתתפים יצאו לצלם במקומות בטבע, בינות עצים ופרחים על רקע הנופים הפסטורליים וילמדו לצלם מקרו, פנורמה ואפילו מול השמש. כמובן שנתמודד עם צילום גם בשעות החשיכה, נבדוק את גבולות התאורה והעדשה, ניצור רוחות רפאים ונצלם ברקים.

 • אבק כוכבים:

 • נתחיל לכבוש את עולם הסטודיו, נעמיד תאורה ונתמקד בפורטרטים ובצילומי אופנה. נצא לטיולי צילום כיפיים, נתעד את החופשות, נטעם מסגנונות קולנועיים, נצלם בהתאמה לשירים, ניצור כריכה לספר ועוד כמה פרויקטים מקוריים שבמהלך הלימודים נחשוף מהם.
  כדאי שתדעו שבנוסף לפרקטיקה תקבלו ידע תאורטי כדי להבין את המשמעות של התחום, נמשיך לתרגל את מה שלמדנו תוך כדי התקדמות, אחת לכמה זמן ניזכר בתמונות שצילמתם ונלמד באיזה כיוון כדי להמשיך ואיזה רצוי לשנות. להרשמה ולפרטים נוספים התקשרו עוד היום.
  פרטי קשר:
  לאתר של המפרסם
  פוטוגון נצר סירני, נצר סירני 1

  שתפו את המודעה עם החברים שלכם