בבית הספר "הרן" למוסיקה ניתן ללמוד לנגן על גיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית. המורים לגיטרה ילוו את התלמיד לאורך כל הדרך וללא קשר לרמתו האישית. שיטת הלימוד מבוססת על התפתחות לפי האורייטנציה של התלמיד, כאשר לאורך הזמן המורה מקנה לו דגשים ואלמנטים לפי סגנונות מסויימים, עם התקדמות תהליך הלמידה יוכל התלמיד לבחור בין סגנונות הרוק, בלוז, ג'אז, קלאסי, פלמנקו או פיוז'ן ולהתמקד בסגנון המתאים לו ביותר. למרות האפשרות ללמוד מגוון סגנונות, ממליצים מורי בית הספר להתמקד בסגנון אחד על מנת להתמחות ולקבל את התוצאה הטובה ביותר. גיטריסטים מתקדמים יוכלו בעתיד להשתלב בהרכבים של בית הספר ולהופיע באירועים שונים. רישום לשיעורי גיטרה מקנה לכל תלמיד שיעורי תיאוריה מוסיקאלית בחינם ו-20% הנחה ברישום ליתר הקורסים המוצעים בבית הספר.
שלחו לי הודעה
* שם:
* טלפון:
* דוא"ל:
* תוכן:
 
מפה
לחצו להגדלה
מפעיל זה מופיע גם ב:

חדש! הצטרפו וקבלו המלצות,

הטבות ואטרקציות ישירות למייל!

מידע נוסף

נתונים כלליים
איפה?
ראשון לציון, גולדה מאיר 1
כמה זמן?
45 דקות
מגיע עד הבית?
כן
מידע נוסף:
בית הספר "הרן" למוסיקה הוא בית חם למוסיקאים שהוקם בשנת 2006 עם חזון ברור, להגיע אל התלמידים. ההגעה אל התלמידים באה לידי ביטוי בשני מובנים כאשר מורי בית הספר מגיעים אל התלמיד במובן הפיזי ומגיעים אל התלמיד במובן המנטאלי באמצעות שיטות לימוד ייחודיות, "הרן" מעודד את תלמידיו, מכל הגילאים ומכל הרמות, לבוא לידי ביטוי עצמי ויודע למקסם את הפוטנציאל האנושי, האישי והייחודי של כל תלמיד ותלמידה. בית הספר פועל להבאת טרנספורמציה ולהשגת פריצת דרך אצל תלמידים, מתוך הבנה שיחס חם ואינדיבידואלי לכל תלמיד, הם חלק בלתי נפרד מהתהליך הלימודי. כיום, קיימים לבית הספר שלושה סניפים באזור השפלה, גוש דן והשרון, עם זאת, מורים עדיין מגיעים אל התלמידים ובתי הספר מקיימים שיעורים משותפים לאנסמבלים (הרכבים מוסיקאליים) או הופעות. נכון להיום ניתן ללמוד בבית הספר "הרן" למוסיקה: גיטרה (לסוגיה השונים),כינור, תופים, פסנתר, סקסופון, חצוצרה, קלרינת ופיתוח קול. בית הספר מציע גם מגוון של לימודים עיוניים (תיאוריה, תיווי וכו). לבית הספר כ20 מורים שונים, מורי בית הספר הינם בוגרי בתי ספר גבוהים למוסיקה בארץ ובעולם ופעילים כל אחד בתחומו המוסיקאלי.

ל"הרן" כרגע שלושה סניפים המשרתים את אזורי השפלה, השרון וגוש דן. משנה לשנה מספר התלמידים גדל ואיתו גם תחום הפעילות של "הרן", אנו פועלים להגיע לכל תלמיד.

צוות המורים של "הרן" מורכב ממבחר של מורים בוגרי האוניברסיטאות ובתי הספר הגבוהים ביותר למוסיקה כיום, זוכי מלגות בינלאומיות ובעלי ניסיון רב בהוראה ומרביתם עובדים עם בכירי האמנים במדינת ישראל ובהרכבים כאלה ואחרים, תחת החיבוק החם של "הרן" בית הספר למוסיקה, חוברים יחד צוות המורים למסגרת שמטרתה להגיע עד התלמיד, להביא את הכלים והמוסיקה לכל תלמיד ותלמיד. לפרטים אודות צוות המורים, הכנסו לאתר הבית של הרן.
פרטי קשר:
לאתר של המפרסם
בית הספר לגיטרה ומוסיקה ראשון לציון, גולדה מאיר 1

שתפו את המודעה עם החברים שלכם