אם אתם סובלים מכאבים מתמשכים, או מכל עניין פיזי המקשה עליכם בחיי היומיום, יש לנו פתרון בשבילכם. כזה שגם יצמצם את הכאב ומכיל בתוכו פעילות מהנה, טבעית שנותנת את האופציה לנהל שגרה משולבת עם פעילות בתוך המים.
שלחו לי הודעה
* שם:
* טלפון:
* דוא"ל:
* תוכן:
 

חדש! הצטרפו וקבלו המלצות,

הטבות ואטרקציות ישירות למייל!

מידע נוסף

נתונים כלליים
איפה?
מוצא עילית, הארזים 12
מגיע עד הבית?
לא
מידע נוסף:
 • שוחים ללא כאבים:

 • חוגי ההידרותרפיה מועברים לתינוקות, לילדים ולמבוגרים בכל קבוצות הגיל, מסייעים בהקלה בבעיות פיזיולוגיות משלל סוגים ומטפלים במערכת השרירים בגוף המשפיעה באופן ישיר על הרכב השלד שלנו. בנוסף לכך, מפחיתים את הכאב, עוצרים את הדרדרות הבעיה ולעיתים אף מהווים פתרון לאורך זמן.

  הדבר הראשון שתרגישו ברגע שתיכנסו לבריכה, יהיה הקלילות של גופכם חסר המשקל נרפה במים הנעימים מכל הלחצים. לתנועה במים יש השפעה רבה יותר על הגוף מאשר מחוץ לבריכה, לכן המסוגלות המוטורית וטווח התנועה יגדלו משמעותית ובכך תצליחו להתחזק, לשפר את יכולת שיווי המשקל והיציבה.

  הפעילות בבריכה נעשית בהנחייתה של ענת רבינס – מדריכת שחיית תינוקות בכירה, הידרותרפיסטית ובעלת ידע נרחב ומקצועי בתחום, עם דגש על התפתחות בגיל הרך. בבריכה עובד צוות ותיק, מקצועי ורב תחומי של מטפלות ומדריכות.

 • משהו נוסף בשבילכם:

 • טיפולי וואטסו הניתנים במתחם מבוססים על ההרמוניה שבתנועה, היוצרת תחושת שחרור ומשרה עליכם שקט ושלווה. המטפלים המוסמכים והמקצועיים שלנו עובדים בתנועות מעורסלות, בלחיצות, במתיחות המיועדות במיוחד עבור מים.


  הטיפול מתבצע באופן פרטני, תוך מתן דגש של הצוות המיומן והקשוב לצורכיכם החשובים ומסייעים לכם לצלוח את הטיפול. הווטאסו יעניק לכם הרגשת הביטחון ופינוק ממנו תצאו עם טעם של עוד. לקביעת תור ולפרטים נוספים, התקשרו לענת עוד היום.
  סרטון:
  פרטי קשר:
  לאתר של המפרסם
  הבריכה של ענת מוצא עילית, הארזים 12

  שתפו את המודעה עם החברים שלכם