עולם המוזיקה מסקרן אתכם? בואו לגלות את עולמה הקסום של אומנות ההלחנה והעיבוד האמנותי ופזמונאות עם המלחין והמעבד אורי שיירינג.
הצלילים חוברים יחד והופכים למנגינה- זה פשוט יותר ממה שנדמה. בואו ללמוד ליצור עולמות חדשים, חוויות,לרגש ולספר את הסיפור שלכם.

השיעורים מועברים על ידי אורי שיירינג, מלחין ומעבד לתאטרון, קולנוע זמרים, הרכבים, עיבודים לתזמורת ועוד! אני משתמש בחוזקות שלכם והופכים אותם לבסיס הלחנה. כשהמילים והמוזיקה הופכים להיות הרמוניה, כשהכלים מנגנים את מה ששמעתם בראשכם זו הרגשה עילאית- בואו גם אתם לגלות את המוזיקה שבכם ולהעביר אותה הלאה. אתם מוזמנים ללמוד סוגים שונים של הלחנה, עיבוד או פיזמונאות בשיעור יחידני עם אורי או אלכסנדרה. תנאי לתחילת לימודי הלחנה הוא מעבר בדיקת שמיעה מוזיקלית בפגישה ראשונה.
שלחו לי הודעה
* שם:
* טלפון:
* דוא"ל:
* תוכן:
 
מפה
לחצו להגדלה

חדש! הצטרפו וקבלו המלצות,

הטבות ואטרקציות ישירות למייל!

מידע נוסף

נתונים כלליים
איפה?
ראשון לציון, היקינטון 7
כמה זמן?
60 דקות
גילאים:
ילדים נוער מבוגרים גיל הזהב
מגיע עד הבית?
כן
שיעורים:
מאפשר שיעור ניסיון חינם
מידע נוסף:
אורי שיירינג הוא פסנתרן, מלחין ומעבד, יוצא בה"ס רימון ואקדמיה למוזיקה ומחול בירושלים, השתתף בסדנת יונה וולך אשר שודרה בקול המוזיקה, עיבד לתזמורת הסימפונית של באר שבע, מלחין ומעבד להרכבים, קולנוע ותאטרון, סרטי תדמית, מוזיקה תכניתית לאמנים ותערוכות, מחול וזמרים. אלכסנדרה כתריאל היא זמרת אופרה, ג'ז ובלוז, שחקנית, בנוסף עוסקת בכתיבה, פיזמונאות והלחנה. בוגרת בה"ס הגבוה למוזיקה ע"ש בוכמן- מהטה, אוניברסיטת תל אביב. השתתפה באנסמבל למצטיינים במסגרת מפעל המנויים של ב"הס, זוכת מלגות הצטיינות.
אורי שיירינג ואלכסנדרה כתריאל הם יוצרי תכנית קהילתית "הקול שלי" המבוססת על כתיבה יוצרת ומוזיקה (כתיבה הלחנה, ביצוע קולי ו/או כלי), תכנית קונצרטים "אופרה בגובה העיניים" או ("אופרה לא נושכת") ועוד.
סרטון:
פרטי קשר:
לאתר של המפרסם
חולמים בצלילים ראשון לציון, היקינטון 7

שתפו את המודעה עם החברים שלכם