נוקאאוט- רשת בתי ספר ללחימה והגנה עצמית.
ברשת מלמדים את שיטת קמי (קרב מגן ישראלי) אשר פותחה כדי שכל אדם בכל גיל מוצא או מין יוכלו להשתמש בתרגילים אלה כדי להגן על עצמם כנגד סכנות אפשריות.
השיטה מתבססת על תנועה טבעית של גוף האדם אשר נמצאה כמהירה,יעילה ופשוטה ביותר.
שלחו לי הודעה
* שם:
* טלפון:
* דוא"ל:
* תוכן:
 
מפה
לחצו להגדלה

חדש! הצטרפו וקבלו המלצות,

הטבות ואטרקציות ישירות למייל!

מידע נוסף

נתונים כלליים
איפה?
נתניה, אחימאיר 9
מגיע עד הבית?
לא
מידע נוסף:
אחד מעקרונות השיטה הינו: "מינימום הגנה כנגד מקסימום התקפה" הכוונה היא שאני צריך לבצע מינימום תנועה שלי לעומת מקסימום תנועה של היריב שלי ובכך להגן על עצמי בדרך הטובה ביותר.
היום קמי נחשבת לשיטה היעילה ביותר בהגנה עצמית ונלמדת בהמון גופים ממשלתיים כמו משרד החינוך, המשטרה והשב''ס, קיבלה הכרה בין לאומית ונלמדת ברחבי העולם.
בשונה משאר אומניות הלחימה אשר קימות אלפי שנים ואינן משתנות, השיטה אשר נלמדת ברשת הינה שיטה מתפתחת אשר מתאימה את עצמה ומסתגלת לסכנות ולמצבים אשר יכולים לקרות לכל אחד ואחד ברחוב ובכך משתפרת ומתחדשת כל הזמן.

כל המדריכים ברשת עברו הכשרה ומחזיקים בידם תעודת מדריך מטעם מכללת ווינגייט. בנוסף הם מתמחים בעבודה עם ילדים להעברת השיטה בדרך פשוטה ומעניינת ביותר כדי שהילדים יוכלו ללמוד להגן על עצמם ועם זאת גם להנות משיעור מסקרן.

המדריכים מעבירים אימונים מסוגים שונים ומסגרות שונות כגון: מכינות קדם צבאיות, הכשרות מאבטחים, מרכזי גמילה מסמים ואלכוהול, פרויקטים לנוער בסיכון, בתי ספר לחינוך מיוחד, מרכזים קהילתיים ועוד.

חלק מהמטרות ברשת הן ללמד כל חניך קודם כל להימנע ולהתרחק מסיטואציות שליליות ואלימות. בנוסף חיזוק משמעת ,ביטחון עצמי ,שליטה עצמית, כבוד לזולת וקבלת השונה.
ברשת נוקאאוט מביאים מצבים מציאותיים מהרחוב אל האימונים ומחזקים חוץ מהפן הפיזי את הפן המנטלי אצל החניך באופן כזה שמצמצם את ההלם הראשוני למינימום ומאפשר לפעול בכוח המתאים בזמן המהיר ביותר.
פרטי קשר:
נוק אאוט נתניה, אחימאיר 9

שתפו את המודעה עם החברים שלכם