בהפעלת אוטו ספיד הילדים יקבלו חוויה שונה ומיוחדת עם מכוניות שלט , זוהי הפעלה שמתאימה לבנים ובנות וניתן לחגוג אותה בכל מקום –חצר בית , אולם , סלון , גינה ציבורית וכד'.
לאורך 9 שנות ניסיוננו בהפעלות ימי הולדת בנינו תוכנית יום הולדת שעובדת היטב ומלהיבה את הבנות והבנים .
שלחו לי הודעה
* שם:
* טלפון:
* דוא"ל:
* תוכן:
 
מפה
לחצו להגדלה

חדש! הצטרפו וקבלו המלצות,

הטבות ואטרקציות ישירות למייל!

מידע נוסף

נתונים כלליים
איפה?
ירושלים, טללים 1
גילאים:
ילדים נוער
מגיע עד הבית?
כן
מידע נוסף:
כיצד זה עובד ?
מפעיל שלנו יגיע אליכם עם מסלול מכוניות ועם מכוניות על שלט מהירות ומקצועיות במהלך הפעילות אנחנו נערוך לילדים משחקים מיוחדים עם מכוניות על שלט ( אין מפסידים ,כולם מנצחים ,לא צריך קואורדינציה מיוחדת)
ניתן לערוך את ההפעלה באירועי גיבוש / מסיבות סיום וימי הולדת ועוד..
הפעילות מחולקת לכמה משחקים שונים והילדים כולם מופעלים ביחד ולא בצורת "תחנות " . בכל 15 דקות בערך אנחנו מכנסים את הילדים ומסבירים להם על המשחק החדש , כל משחק הוא מאתגר יותר מקודמו והחוויה הולכת ומתעצמת .
באירוע יום הולדת אנחנו שמים דגש מיוחד על ילד היום הולדת - הוא מהווה את ציר האירוע – הוא מדגים את המשחקים השונים עם המפעיל מול הילדים , יש טקס יום הולדת בו הוא מפוצץ בלונים בעזרת אחת המכוניות , יש את טקס העוגה , ובסיום היום הולדת הוא מחלק לילדים רישיון נהיגה .
ההפעלות שלנו מתקיימות תוך סדר וארגון מופתיים ואנחנו מאמינים בהשמת גבולות ברורים לילדים .
הפעילות מלווה במוסיקה והגברה , תאורה ( אם צריך ) , גנרטור לחשמל בשטח .
אתם מוזמנים להתקשר ולהתייעץ איתנו ללא כל מחויבות .
פרטי קשר:
לאתר של המפרסם
אוטו ספיד ירושלים, טללים 1
דירוג וחוות דעת הגולשים
(1 חוות דעת)
לי אשל  |  ב-23 לאוקטובר 2012
מורה מקצועית, הנחייה אישית אמיתית, והתייחסות לשאלות אישיות. לא האמנתי שבסיום הקורס אוכל לצייר ואפילו להתגאות ביצירותיי! הגעתי ללא ידע מוקדם, והיכולות שרכשתי הדהימו אותי מדי שבוע. מורה סבלנית, בעלת ניסיון רב, עם נכונות אמיתית להקנות ידע לתלמידים. מאפשרת לקבל עבודות בית שמתאימות להתקדמות בקצב מהיר יותר וכן לבניית תיק עבודות למעוניינים בכך.

שתפו את המודעה עם החברים שלכם