מפגשי טבע, תכנית ייחודית של מפגשים עם בעלי חיים, טבע וחברה, פעילויות עם בעלי חיים, טיולי משפחות, משפחה מטיילת, קרן קרב, הפעלות לגני ילדים, הפעלות לבתי ספר, חוגי טבע, חוג עם בעלי חיים.
מפגשי טבע בגני הילדים
תוכניות העשרה טבע ובע"ח. אנו עוסקים בכל נושא במשך חודשיים. במהלך התוכנית מגלה הילד ולומד את המורכבות של עולמנו וכיצד ניתן ליצור הקשרים בין תופעות שונות. וחינוך מיוחד
 • צלילי טבע לגילאי שנה וחצי עד טרום חובה

 • מפגשי טבע וסביבה לגילאי טרום חובה עד א’

 • במסגרת המפגשים לומדים הילדים לבצע פעילות חקר, כמו כן ניתן לכל ילד יותר ביטוי אישי ברמת הגילוי בהסתמך על הידע האישי שלו. חשיפה לתהליכים מן הטבע והסביבה הירוקה. ניתן להפעיל תוכנית לגנים ירוקים. דגש על טיפוח השפה ומושגים מתחום מדעי הטבע
  * ילדים רואים ירוק לבית הספר היסודי גישת התוכנית הינה לטפח את הסקרנות של הילד, באמצעות החוויה שהוא עובר מתבסס בו הביטחון העצמי ליכולתו להתמודד עם העולם הסובב אותו. מצב זה מגרה אותו לשאול, לחקור ולשער השערות.
  בנוסף התוכנית מקנה ערכים של כבוד בין אדם לחברו ואל בעלי החיים, שמירה על הטבע והתמודדות עם פחדים. באמצעות בעל החיים מעלים הילדים פחדים, חששות ומקבלים דרכי התמודדות.
  שיטות הוראה מתקדמות וייחודיות.
  מוצע דף קשר להורים ליצירת שיתוף בין הבית לנלמד במסגרת החינוכית.
  שלחו לי הודעה
  * שם:
  * טלפון:
  * דוא"ל:
  * תוכן:
   
  מפה
  לחצו להגדלה

  חדש! הצטרפו וקבלו המלצות,

  הטבות ואטרקציות ישירות למייל!

  מידע נוסף

  נתונים כלליים
  איפה?
  שדרות, השקד 3
  כמה זמן?
  30/45/60 דק'
  מתי?
  כל השנה
  גילאים:
  כולם
  מגיע עד הבית?
  כן
  מידע נוסף:
  מפגשי טבע הנה חברה העוסקת בפעילויות העשרה לגני ילדים ולבתי ספר. כמו כן החברה מפעילה תוכניות ייחודיות סובב חגים ועונות. מבין ההפעלות המיוחדות לחג החנוכה: מהזית אל השמן - הפקת שמן מזיתים, מאור ובערה - תוכנית מיוחדת להכרות עם תכונות בהעירה של חומרים כולל יצירה, מפגשים עם בעלי חיים וטבע, מפגשים עם דגש של יצירה וטבע, פעילויות העוסקות במיחזור, סביבה ירוקה ומפגשים עם בעלי חיים.
  לפרטים נוספים על הפעילויות שלנו הנכם מוזמנים גם לאתר שלנו.
  קופון:
  הנחה למזמינים מחוגל
  להדפסת הקופון לחצו כאן
  פרטי קשר:
  לאתר של המפרסם
  מפגשי טבע שדרות, השקד 3

  שתפו את המודעה עם החברים שלכם