מהרגע שבו הריונך מתחיל להיראות לעין, את מוקפת בבנות משפחה ובחברות אשר מנדבות בשמחה עצות מנסיונן בלידה ובהנקה, לטוב ולרע!
את מבינה שהכל מגיע מתוך התרגשות והזדהות כנה, אך האם הדבר בהכרח יסייע להגברת בטחונך העצמי, או יכין אותך לחוויית הלידה והנקה?
לא בטוח...
צרי עמי קשר להכנה ללידה, ליווי או יועץ הנקה לחוויות נכונות לך
שלחו לי הודעה
* שם:
* טלפון:
* דוא"ל:
* תוכן:
 
מפה
לחצו להגדלה
מפעיל זה מופיע גם ב:
גולשים שצפו בדף זה חיפשו גם:

חדש! הצטרפו וקבלו המלצות,

הטבות ואטרקציות ישירות למייל!

מידע נוסף

נתונים כלליים
איפה?
אשקלון, מילכה
חוגל און ליין – לימוד מרחוק
מתי?
תיאום מראש
מגיע עד הבית?
כן
מידע נוסף:
לצדף מגוון כלים ושיטות בהם היא משתמשת בקורס ייחודי זה, אשר פותח אחרי למעלה מ-25 שנים של מחקר בנושאי הריון ולידה. למשל, בעזרת השימוש בבריכת הידרותרפיה מחוממת, ניתן להגיע לטווח רחב של תנועות וניידוּת. הדבר מעודד גמישות ומיקוד משום שכך מאטים את הקצב של האם לעתיד ומתאימים אותו לקצב של התינוק! אנרגיית המים תסייע לך להתחבר לקצב של תינוקך, מה שיקל על ההתחברות לאחר הלידה!

הקורס פונה לכל האימהות לעתיד, ולא משנה אם הן עתידות ללדת בלידה טבעית/אפידוראלית או בניתוח קיסרי. ניתן להתחיל בו החל מהשבוע ה-28. הוא בנוי מ-4-5 מפגשים, וכל מפגש אורך 3 שעות.
הקורס שם דגש על תקשורת ושיתוף פעולה, לידה טבעית לעומת התערבויות רפואיות, בחירת הסביבה הנכונה ללידה, תוכנית לידה אישית, איך לבצע עיסוי פרינאום, הקלה על הצירים, הכנה גופנית ונפשית בבריכה, הכנה להנקה ולתקופה שאחרי הלידה, מדיניות של בתי"ח ותינוקיות, ציוד ללידה, וניתנת גם תמיכה לאחר הלידה, 24/7!

מרכז הבריאות הטבעית של צדף מבוסס על ידע רפואי מקצועי מקיף, שהינו עתיק יומיו אף מעודכן לימינו, וכן מבוסס על מומחיות וניסיון שהושגו במשך למעלה מ-25 שנים בתחומים של תזונה, הידרו קולון, הידרו תרפיה, התעמלות ושיקום במים, קורס לידה טבעית, לידה, הנקה והורות!

צדף הדר יועצת בריאות טבעית
בוגרת-מכללת אילמה, מכון דוטולו, קולון מדיק ישראל, מכללת גבעת וושינגטון,
מרכז אסף הרופא, המרכז הישראלי לחינוך ללידה,מכללת רידמן
ITEC International Board of Examination,
Mother Baby Connection-Batya Davis
קופון:
סרטון:
פרטי קשר:
לאתר של המפרסם
צדף הדר אשקלון, מילכה
דירוג וחוות דעת הגולשים
(3 חוות דעת)
לימור ביידר  |  ב-26 לנובמבר 2015
המלצה חמה
צדף הדר מעבירה קורס שמקיף את כל הידע ואת כל ההכנה הפיזית והנפשית הנדרשים לזוג המתכונן ללידה. אשה מדהימה ,פתחה את עינינו בכ"כ הרבה מובנים. ממליצים בחום!!!
גיא  |  ב-25 לנובמבר 2015
גם אבא צריך הכנה!
בזכות הארגז כלים עשיר שצדף העניקה לי, יכולתי לקרוא ולהבין מה עובר על אשתי במשך ההריון איך אני יכול להקל ולעשות לה טוב עם כל הסיטןאציות המורכבות של החיים. אותו הדבר בחדר הלידה צדף ליוותה אותנו מהאגע הראשון ועד לשלב ההנקה. במהלך הלידה הציעה אלטרנטיבות לשיטות זירוז בתי החולים והתרגילים עשו פלאים. מקצועית יסודית ומאירת פנים! מומלצת בחום!!!
יפעת  |  ב-22 לנובמבר 2015
מלאך של הנקה
אני אמא ל3 בנים.ההנקה עם הבן הבכור שלי הייתה סיוט. בלידה השנייה פניתי לצדף לייעוץ. קיבלתי יועצת מקצועית שחיזקה אותי מבחינת ההנקה וכן מבחינה ריגשית . הייתה זמינה לכל שאלה ותמיד נתנה עצה גם ללא קשר להנקה . בזכותה הייתה לי חוויה מתקנת להנקה .יועצת מקצועית עם ידע נרחב. תודה על כל !

שתפו את המודעה עם החברים שלכם