פילאטיס מזרן בקבוצות קטנות ועם מורים מובחרים בסטודיו גדול ומואר. הסטודיו של יעל כבר צבר מוניטין בשל רמת ההוראה הגבוהה במחול - כעת אנו מקפידים על אותה רמה בשיעורי הפילאטיס שלנו..
שלחו לי הודעה
* שם:
* טלפון:
* דוא"ל:
* תוכן:
 
מפה
לחצו להגדלה

חדש! הצטרפו וקבלו המלצות,

הטבות ואטרקציות ישירות למייל!

מידע נוסף

מחיר
ופרטים נוספים
איפה?
הוד השרון, דרך רמתים 29
מחיר:
10% הנחה לאח שני
חוגל און ליין – לימוד מרחוק
מגיע עד הבית?
לא
מידע נוסף:
השיעורים מתבצעים ב"סטודיו של יעל" - בדרך רמתיים 29, הוד השרון. חלל מואר מרווח ומאוורר עם ריצפה בולמת זעזועים. במקום ישנו חניון חינם, ופינת המתנה נוחה להורים.
שעות: יום ב : 7:15-8:15
יום ו': 8:20-9:20
פרטים על המורה: גאיה בנד:בוגרת מכון וינגייט ובית הספר להסמכת מדריכים וספורט שיאים שבאוניברסיטת ת"א.
מדריכה כבר שנתיים, וחדשה בתחום המכשירים.
בעלת ניסיון עם נשים בהיריון, לאחר לידה, גיל שלישי ועוד.


פילאטיס הוא שיטת פעילות אקטיבית, המתאימה לנשים וגברים בכל הגילאים, עם כל בעיה בריאותית ובכל רמת כושר גופני. בפילאטיס ישנו שילוב בין שיפור הגמישות ועבודה על כוח. ובנוסף שכלול יכולת תנועתית בזרימה ובמודעות, מתוך דיוק, נשימה וחיזוק ה - Core. השיעור תורם רבות לעיצוב וחיטוב הגוף תוך תשומת לב לכל איבר ואיבר בגוף.

בהמשך הדרך נחשפים התלמידים לטכניקות מגוונות של אומנויות לחימה נוספות ומוסיפים לחוסנם הגופני, ביטחונם העצמי ויכולתם להתמודד עם כל תוקף.
חניכי השיטה בולטים ברמת הידיעות הגבוהה שלהם, הבאה לידי ביטוי בהישגיהם בתחרויות בהן הם משתתפים: קראטה מגע מלא, איגרוף תאילנדי, קיק בוקס או איגרוף.

שיטת CMA מתאימה לכל אחד ואחת, החל במתן אפשרות לחניכים להתאמן כדי להשתפר ולהתחזק לשם הגנה עצמית בלבד, ועד אפשרות להתחרות ברמה מקצוענית בחו"ל.
הדגש הרב על מקצועיות באימונים בכל קבוצת גיל ורמה הוא המבטיח התקדמות לכל אחד ואחד מהמתאמנים, תוך דגש ביצוע נכון של הטכניקות הנלמדות והבנתן.

במרוצת השנים קבעה CMA רף חדש בכל הקשור לאומנויות הלחימה בארץ. כיום מתאמנים מאות חניכים במועדונים, ממשיכים ומשתפרים בשיטה שהפכה לדרך חיים .
פרטי קשר:
לאתר של המפרסם
הסטודיו של יעל הוד השרון, דרך רמתים 29

שתפו את המודעה עם החברים שלכם