שחייה טיפולית המותאמת לילדים ונוער החל מגילי 4. השיעורים מתקיימים לאורך כל השנה ואורכם כחצי שעה, בליווי צמוד של צוות מיומן ומנוסה, המעניק לכל ילד יחס אישי, מעודד וסבלני כלפי ההתקדמות האינדיבידואלית של כל תלמיד.
שלחו לי הודעה
* שם:
* טלפון:
* דוא"ל:
* תוכן:
 
מפה
לחצו להגדלה

חדש! הצטרפו וקבלו המלצות,

הטבות ואטרקציות ישירות למייל!

מידע נוסף

מחיר
ופרטים נוספים
איפה?
נס ציונה, דוד אלעזר 25
מחיר:
290
כמה זמן?
30 דקות
מתי?
ימי שני ורביעי בין השעות 15:00-19:00
מגיע עד הבית?
לא
שיעורים:
מאפשר שיעור ניסיון חינם
מידע נוסף:
הפעילות מתבצעת בקאנטרי נס ציונה, על ידי צוות מקצועי של מדריכי שחיה והידרותרפיסטים לאורך כל חודשי השנה בבריכה המחוממת ל-30 מעלות ומותאמת לשמירה בטוחה ונוחה על רצף החוגים גם בחודשי החורף. הקבוצות קטנות והצוות שומר ומלווה באופן צמוד את הילדים בתוך המים לאורך כל השיעור.
החוגים תורמים רבות להשגת מטרות חיוניות כמו חיזוק פיזי ומנטלי, לימוד שחיה ושיפור סגנון, התמודדות עם אתגרים וקשיים, נשימה נכונה במים, העצמה עצמית וחיזוק הביטחון העצמי במים ואף מיועד ליישום גם מחוץ לבריכה ולמסגרת השיעורים. הילדים חווים התמודדות בריאה ונכונה עם סגנונות השחייה השונים, המהווים אמצעי להשגת המטרות המגוונות. המטרה העיקרית היא לגרום להם להבין שהם יכולים להגשים כל יעד שירצו ולעבוד כדי להשיגו.
עם ניסיון של למעלה מ-30 שנים, אפשר להיות בטוחים שהפעילות בריאה, ראויה ומיועדת לבעלי צרכים מיוחדים, היפוטוניה, סרבול מוטורי, בעיות קשב וריכוז, היפראקטיביות, חרדות ופחד ממים, סף סיבולת נמוך, בעיות בביטחון ובדימוי העצמי, דיספרקציה, אוטיזם, CP, PDD ועוד.
פרטי קשר:
לאתר של המפרסם
שפילמנס- שחייה מותאמת לילדים נס ציונה, דוד אלעזר 25

שתפו את המודעה עם החברים שלכם