"שרקיה" הנו מרכז ייחודי ללימוד ריקודי בטן המנגיש את ריקודי הבטן לנשים בכל שלב בחיים. קבוצות לימוד בכל הרמות כולל קורסי הכשרה מקצועית, שיעורים פרטיים, סדנאות והופעות.
שלחו לי הודעה
* שם:
* טלפון:
* דוא"ל:
* תוכן:
 
מפה
לחצו להגדלה
מפעיל זה מופיע גם ב:

חדש! הצטרפו וקבלו המלצות,

הטבות ואטרקציות ישירות למייל!

מידע נוסף

נתונים כלליים
איפה?
יבנה, האומן 1
כמה זמן?
שעה
גילאים:
ילדים מבוגרים
מגיע עד הבית?
לא
מידע נוסף:
דמייני שאת מסתכלת בראי ורואה אישה יפה וקורנת, שאת מחייכת אל עצמך ומקבלת באהבה את כל כולך בדיוק כפי שאת.
אצל רובנו הדימוי גוף הוא דבר בעייתי מאוד. כמעט ולא יוצא לי לפגוש נשים שאומרות לא הייתי משנה כלום. ביירון קייטי אמרה פעם :"כל גוף הוא מושלם אם לא משווים אותו לאחר". תחשבו על זה רגע, על הגוף שלכן, מי אמר שכך צריך להיות ולא אחרת? ואם הדברים האלה הם רק בראש שלנו, כמה קל פשוט לקבוע אחרת. כמה פשוט להסתכל על עצמנו מנקודת מבט אחרת. ובכן, כנראה שזה לא כ"כ פשוט אם רובנו חיות תחת ביקורת עצמית כ"כ נוקבת.

כשהתחלתי לרקוד מצאתי דרך שהביאה אותי לשנות את נקודת המבט שלי. לא הייתי צריכה להתאמץ לשנות אותה, כמו שלא צריך להתאמץ להתאהב, זה פשוט קרה. כשרקדתי ראיתי יופי. בהתחלה בנשים אחרות, הן פשוט היו יפייפיות בעיניי כשהן רקדו, ואח"כ העזתי להסתכל במראה ולאט לאט התחלתי לאהוב את מה שראיתי.

לימים הריקוד הפך להיות דרך חיים עבורי, היכולת לקבל את עצמי באהבה הביאה איתה גם תחושת מסוגלות ושמחת חיים שמובילות אותי בכל עשייה שהיא- במערכות יחסים, בקריירה, בהורות. אני לא יודעת מה זה בדיוק בריקוד הזה שהוא כ"כ עצמתי ונשי ,אבל זה פשוט קורה!

יש לי תשוקה גדולה לריקוד, ועוד יותר גדולה להעביר את זה הלאה. מצאתי בעצמי כישרון ויכולת ממש טובה להנגיש את הריקוד ולהסביר אותו בצורה כזו שגם נשים ללא שום ניסיון קודם זוכות לקבל כלי כ"כ נפלא ושימושי לחיים.

תני לעצמך את המתנה הכי טובה שאת יכולה לתת, תאהבי את עצמך. ובואי גם את ללמוד ריקודי בטן מהצעד הראשון ב‘שרקיה‘. זה לא רק ריקוד, זו דרך חיים.
קופון:
שיעור ניסיון חינם!
להדפסת הקופון לחצו כאן
סרטון:
פרטי קשר:
לאתר של המפרסם
שרקיה המרכז לריקודי בטן יבנה, האומן 1

שתפו את המודעה עם החברים שלכם