קיץ של עושר אמנותי בסטודיו לאמנות של ניצה לאופר. המוקף חצר גדולה עצים ודשאים, הילדים יעסקו בציור ופיסול במגוון רחב של חומרים וטכניקות. כמו כן ייצרו מיצגים, מיצבים, וידאו ארט אנימציה וישתתפו בהפעלות של אמנים אורחים. יתקיימו ביקורים ופעילויות במוזיאונים, בריכה ומגלשות מים, ארוחת בוקר. שלוש קבוצות קטנות של עד 8 ילדים בקבוצה. יחס אישי וחם לכל משתתף.
תאריכים: מחזור ראשון: 1/7 - 18/7 מחזור שני 21/7 - 1/8 מועדים גמישים (ללא שישי)
שלחו לי הודעה
* שם:
* טלפון:
* דוא"ל:
* תוכן:
 
מפה
לחצו להגדלה
מפעיל זה מופיע גם ב:

חדש! הצטרפו וקבלו המלצות,

הטבות ואטרקציות ישירות למייל!

מידע נוסף

נתונים כלליים
איפה?
כפר סבא, סירני 5
כמה זמן?
מחזור אחד
מתי?
מחזור ראשון: 1/7 - 18/7 מחזור שני 21/7 - 1/8 מועדים גמישים
מגיע עד הבית?
לא
מידע נוסף:
מידי שנה הסטודיו פותח את שעריו לפעילות קיץ, מזמין את הילדים לחוות חוויה יוצאת דופן עשירה מלמדת ומפתחת, חגיגה של אמנות עם הרבה כייף סיפוק והנאה.
פרטים על הסטודיו לאמנות של ניצה לאופר: הסטודיו פועל בהצלחה רבה, מזה 25 שנה מתקיימות בו סדנאות ציור ופיסול לילדים ונוער ומבוגרים, ניתן לשלב את תחומי היצירה, במגוון רחב של טכניקות וחומרים. דגש על פיתוח הדמיון, החשיבה היצירתית ומפגש עם תולדות האומנות ואמנות עכשווית.

ניצה לאופר מורה בכירה לאומנות,בוגרת המדרשה לאומנות ובעלת תואר בחינוך ואומנות. "תפקידי כמנחה להוציא מכל תלמיד את היצירתיות והייחוד שבו, לתת לו גירוי ליצירה ולהקנות לו כלים וטכניקות לעבודה, כמו כן אני שמה דגש על פיתוח הדמיון, החשיבה היצירתית והבנת האומנות ותולדותיה".
פרטי קשר:
לאתר של המפרסם
סטודיו לאמנות - ניצה לאופר כפר סבא, סירני 5

שתפו את המודעה עם החברים שלכם