שיעורי יוגה מתקיימים און ליין , יוגה לנשים בהיריון ולאחר הלידה הינה ייחודית בכך שהיא מחברת את התרגול המסורתי עם הצרכים הייחודיים של הגוף הנשי והאישה עצמה. בזמן ההיריון ולאחריו אנו חוות את השינוי הקיצוני ביותר בפרק זמן קצר יחסית: גופנו משתנה ואיתו שיווי המשקל והיציבה ובמקביל גם מצבי הרוח. דרך היוגה אנו לומדות להקשיב לצורכי הגוף המשתנה ולעזור לו להתאים את עצמו לעובר המתפתח. בעזרת תרגול התנוחות נעשית עבודה על הנשימות וההרפיה, המתרגלת לומדת את השינויים המהירים שעובר גופה ומתוך כך ניתן למצוא רגיעה פנימית ואיזון פיזי. העבודה עם תנוחות היוגה משפרת את זרימת הדם ברגליים, מחזקת ומשחררת נוקשות בגב ומחזקת את שרירי רצפת האגן. התרגול משפר את רמת המודעות העצמית של האישה לגופה המשתנה ומכין אותה לקבלת החיים החדשים המתהווים בתוכה בשלווה ובנעימות.

תרגול יוגה בעת ההריון מהווה עבודת הכנה ללידה בכך שהוא מלמד להקשיב לגופנו, להרפות אותו ולהניע אותו בצורה נכונה תוך שימוש בתנוחות, נשימה, קול, מגע והרפיה. כך אישה המתרגלת יוגה במהלך ההיריון, יכולה להשתמש בה במהלך הלידה - התנוחות והתנועות מאפשרות לאגן להשתחרר, לצוואר הרחם להיפתח וללידה להתקדם. במהלך התרגול מושם דגש על הבנה מעמיקה של הנשימה ושל שרירי קרקעית האגן. שרירים אלו חווים עומס רב במהלך ההריון ורצוי לחזקם. היוגה עוזרת לעבור את ההריון בהנאה ומתוך רגיעה ולהגיע ללידה מוכנה יותר מבחינה פיזית ורגשית. התרגול מקל על כאבי גב, מפרקים, קוצר נשימה, בחילות, צרבות וסימפטומים שכיחים רבים אחרים.

המפגשים נערכים בקבוצות קטנות ומתקיימים באווירה נעימה ואינטימית.

יוגה נשית בקריות, יוגה למבוגרים, יוגה בקריות
שלחו לי הודעה
* שם:
* טלפון:
* דוא"ל:
* תוכן:
 
מפה
לחצו להגדלה

חדש! הצטרפו וקבלו המלצות,

הטבות ואטרקציות ישירות למייל!

מידע נוסף

נתונים כלליים
איפה?
אפק, אפק 1
חוגל און ליין – לימוד מרחוק
מתי?
ימים ראשון עד שישי שיעורים און ליין
גילאים:
מבוגרים
מגיע עד הבית?
לא
שיעורים:
מאפשר שיעור ניסיון חינם
מידע נוסף:
יוגה נשית, שיטת עבודה ייחודית פרי פיתוחה של מירה ארצי פדן, היא יוגה רכה וזורמת המאפשרת לנשים להאט את מרוץ החיים התובעני ולהקשיב לגופן. שיטת היוגה הנשית הינה כלי לשינוי איכות חיי המתעמלות, להקלה בתסמינים שונים המלווים אותן בחייהן ולקרב אותן להקשבה פנימית.

תרגול היוגה הנשית מותאם במיוחד לגוף האישה ולתהליכים הפיזיולוגים וההורמונליים בגופה. התנועות מאפשרות עבודת-עומק על אזור רצפת האגן ומעמיקות את הקשב אל הגוף. בהתאם, התרגול משתנה לאורך המחזור החודשי ובהתאמה לתקופת החיים בה כל אחת מאיתנו נמצאת. תנוחות ונשימות בעת התרגול עוזרות להסדיר את הפעילות ההורמונלית ולאפשר לה לעבוד במיטבה, כשבמקביל מתחזקת מערכת הייצוב הפנימית- הפיזית והמנטאלית, ומעמיקה את הקשר של האישה אל האגן ואברי האגן. היוגה הנשית התפתחה מתוך עבודה עם נשים במהלך חייהן. זוהי שיטת תרגול המשתמשת בתובנות היוגה ככלי לבריאות האישה. יוגה זו מלווה לאורך מחזורי החיים הנשיים השונים- מחזור חודשי, היריון, לידה, התקופה שאחרי הלידה, גיל המעבר ואף גילאים מבוגרים יותר.
התרגול מתאים לכל אישה בכל גיל ובכל מצב גופני.

יוגה נשית, יוגה בזמן הריון ולאחר לידה, יוגה למבוגרים, יוגה בקריות
סרטון:
פרטי קשר:
לאתר של המפרסם
סטודיו גולדי אפק, אפק 1
דירוג וחוות דעת הגולשים
(1 חוות דעת)
ענבר  |  ב-23 לדצמבר 2015
שיעור נפלא
זה הזמן להתחיל לתרגל חוויה של שקט עם ענת

שתפו את המודעה עם החברים שלכם