חוגים - סדנאות, קורסים, הפעלות, שיעורים, פעילויות אתגריות ועוד.

מידע למפרסמים חדשים
לימודי הפקה וסאונד מתקיימים בשיעורים פרטיים, אחד-על-אחד, דבר שמאפשר מגע הדוק ויחס אישי לכל תלמידה ותלמיד. למיטב ידיעתנו בית הספר שלנו הוא היחיד שמספק שיעורי סאונד והפקה בצורה פרטנית ואישית. היתרונות של הפורמט הזה מאפשרים לנו לגעת יותר בהרמוניה ולהגיע להישגים מדהימים בזמן קצר יחסית. מורינו הם מהטובים בתחום, ובנוסף על היותם טכנאי סאונד הם גם מוזיקאים נהדרים ומפיקים. התלמיד ילמד על ממשק Cubase ובאולפן הקלטות חדיש ומצוייד היטב, הכולל 5 חדרי הקלטה. הסביבה המוזיקלית בבית הספר תחשוף אותו למוזיקאים נהדרים ותאפשר לו לבצע עימם פרויקטים משותפים.

התלמיד יתמקצע בשני משטחי העבודה העיקריים: יצירה אלקטרונית ב-MIDI והקלטות אודיו, כאשר הנושאים המודגשים יותאמו למטרות התלמיד ולעיסוקו.

חשוב לציין: לימודי הבסיס ייעשו על ממשק Cubase מבית Steinberg, אך בשלב מתקדם יותר התלמידים יוכלו ללמוד תוכנות נוספות, ביניהן Ableton ותוכנת התקלוט Traktor Pro מבית Native Instruments.
שלחו לי הודעה
* שם:
* טלפון:
* דוא"ל:
* תוכן:
 
מפה
לחצו להגדלה

חדש! הצטרפו וקבלו המלצות,

הטבות ואטרקציות ישירות למייל!

מידע נוסף

נתונים כלליים
איפה?
תל אביב, דיזנגוף 98
גילאים:
נוער מבוגרים גיל הזהב
מגיע עד הבית?
לא
מידע נוסף:
בית הספר למוזיקה של דורון גיאת קיים משנת 1994 ושוכן במרכז תל אביב.
כאחד מהמוזיקאים החשובים והבולטים בישראל, זוכה דורון להוקרה רבה עבור מאמציו נושאי הפרי להעלאת רמת ההוראה וליוזמות חינוכיות בתחום המוזיקה. השיטה שייסד כוללת מתודות לימוד שנבנו מניסיון של שנים ומשאיפה לתת מענה מושלם לתלמידים בכל הרמות.
צוות המורים נבחר באופן קפדני ע"י דורון והוכשר על ידו כדי לקבל מתודות לימוד יעילות, אשר עומדות בקו אחד עם הקו הכללי של בית הספר. כל מורה הוא אמן רם מעלה ומוכר בתחומו, והוא נגן ששולט בסגנונות רבים ומגוונים.

בית הספר מכין תלמידים ללימודים גבוהים בארץ ובחו"ל, לרסיטלים של מבחני הבגרות, לאודישנים של צה"ל ולכל מטרה אחרת. תלמידי אקדמיה רבים ממשיכים את לימודי הכלי שלהם בבית הספר גם בתקופת הלימודים הגבוהים, ומכללות רבות מפנות את תלמידיהם לבית הספר לחיזוק השליטה הכלית.

בית הספר הינו הנציגות הרשמית של האקדמיה למוזיקה Musicians Institute, אשר בהוליווד, קליפורניה.
קופון:
15% הנחה לשיעור הכרות
להדפסת הקופון לחצו כאן
פרטי קשר:
לאתר של המפרסם
בית ספר למוזיקה דורון גיאת תל אביב, דיזנגוף 98

שתפו את המודעה עם החברים שלכם