חוגים לבנים ובנות מגן חובה ומעלה.
מובטח לימוד מדורג של אומנות לחימה, לקראת החגורה השחורה.
לרציניים המתמידים - קורס עוזרי מדריכים וקורס מדריכים מהטובים בארץ. תוך כדי למידה, התלמידים רוכשים ידע, בטחון עצמי ומיומנות טובה בהתגוננות מפני נשק חם, סכין, גרזן, מקל/ות, תוקף אחד או יותר.

לינק לאתר שלי מופיע מעט מטה בפרטי איש קשר
שלחו לי הודעה
* שם:
* טלפון:
* דוא"ל:
* תוכן:
 
מפעיל זה מופיע גם ב:

חדש! הצטרפו וקבלו המלצות,

הטבות ואטרקציות ישירות למייל!

מידע נוסף

נתונים כלליים
כמה זמן?
שעה וחצי
מגיע עד הבית?
לא
מידע נוסף:
בי"ס "דורון" הוקם בשנת 1989 . במשך 23 שנות קיומו של ביה"ס, למדו תלמידים רבים, חלקם מדריכים בעצמם חוגי ילדים בארץ, חלקם הדריכו קרב מגע בצבא בעקבות ההשתתפות בחוג וחלקם ממשיכים להתאמן עד היום.


בי"ס דורון פועל בחסות האיגוד הבינלאומי לקרב מגע בישראל.
בסיום כל שנת לימודים מתקיימות בחינות לדרגות ובסיומן מתקיימים טקסי חלוקת תעודות וסמלים לחניכים .
פרטי קשר:
לאתר של המפרסם
דורון בית ספר לקרב מגע והגנה עצמית
דירוג וחוות דעת הגולשים
(8 חוות דעת)
רחל  |  ב-2 לאוקטובר 2012
הבן שלי היום בכיתה י"א ולומד אצל יוסי כבר מהגן. המסר הכללי הוא לא ללכת מכות ויוסי הוא איש רודף שלום. הכלים שהוא מקנה להם זה כלים של הגנה. החוג מקנה להם קואורדינציה,בטחון ומשמעת. הבן שלי החליט להשיג חגורה שחורה והוא הולך על זה. כל מה הם לומדים בחוג מחלחל לחיי היומיום ובהחלט עוזר להתמודד עם מצבים מורכבים.
עינת אמיתי  |  ב-2 לאוקטובר 2012
היום אני בת 32 והתחלתי להתאמן אצל יוסי כשהייתי בת 10. גדלתי אצלו, הפכתי למדריכה. כל האחים שלו גם למדו אצלו. יש לי באמת רק מילים חמות וטובות להגיד עליו. הוא מקצועי ברמה מדהימה והידע שלו מדהים. הוא עושה את הכל בנינוחות ואהבה. הוא מדהים עם ילדים, מצד אחד יודע לתת מסגרת ולהיות קשוח ומצד שני להיות אוזן קשבת ולספק מקום חם כשצריך. מבחינתי הוא אחד המחנכים שלי ברמה האישית והמקצועית.
איטל  |  ב-2 לאוקטובר 2012
אני מתאמנת אצל יוסי 7 שנים במצטבר. אנחנו כל הזמן מגדירים אותו בתור אבא טוב :) מבחינתו הוא יותר אבא מאשר מאמן. הוא מאוד מקצועי, איכפת לו מהתלמידים והוא הולך איתם הכי רחוק שאפשר. כל מה שהוא עושה, הוא עושה מאהבה ואיכפתיות. לדעתי זה מה שממש מייחד אותו. הוא מאמן גם הרבה נשים ויודע למצוא את הגישה הנכונה בצורה רגישה ונכונה. אני עצמי מלמדת קבוצות של מתחילים ומפנה אליו מי שרוצה להתקדם.
נטע טל  |  ב-2 לאוקטובר 2012
יש לי ילדה בת 13 שמתאמנת אצל יוסי 7 שנים וילד בן 9 שמתאמן אצלו 5 שנים. הוא בן אדם מאוד חם ומקצועי. יש לו תקשורת מצויינת עם ילדים. זה מאוד תורם לילדים, משפר להם את הבטחון העצמי, קואורדינציה, יכולת מחשבה ומשמעת. כל שנה זה לגמרי ברור מאליו שהם ממשיכים ללכת לחוג של יוסי. אני ממליצה עליו באהבה ענקית.
יעל קרן  |  ב-2 לאוקטובר 2012
הכרתי את יוסי לפני 15 שנים. פגשתי עוד מאמנים בדרך אבל תמיד בסופו של דבר חזרתי ליוסי. הוא מאמן מדהים אבל קודם כל הוא בן אדם. יש בו משהו שלא ראיתי אצל מאמנים אחרים. המקצועיות שלו, הטכניקה, הצורה בה הוא מעביר את הדברים, הכל ברמה מאוד גבוהה. גם כשאני חולה אני מגיעה לשיעורים בשביל לא לפספס ואפילו רק לשבת בצד. מכל המאמנים בתחום יש לו הכי הרבה בנות והוא באמת יודע למצוא את הגישה לכל אחת ואחד. אנשים מכבדים ומעריכים אותו מקצועית, לא מתוך פחד.

שתפו את המודעה עם החברים שלכם