נלמד באיזו דרך נוכל להפיק מגופנו וממיתרי קולנו את המיטב. נגיע לקול ברמה הגבוהה ביותר שנצליח לייצר, נכיר את יכולותינו הווקאליות הרבות ונתקדם לעבר הגשמת החלום.
שלחו לי הודעה
* שם:
* טלפון:
* דוא"ל:
* תוכן:
 
מפה
לחצו להגדלה

חדש! הצטרפו וקבלו המלצות,

הטבות ואטרקציות ישירות למייל!

מידע נוסף

נתונים כלליים
איפה?
חיפה, בית לחם 23
כמה זמן?
45 דקות
מגיע עד הבית?
לא
מידע נוסף:
נגייס את מערכות הגוף השותפות בהפקת הקול ונבין איך כדאי לבצע זאת באופן נכון בשביל להצליח להפיק צליל מלא, עמוק, צלול, נעים ונקי. נפגוש סגנונות מוזיקליים שונים ומגוונים ונבנה את הזהות הייחודית שלנו כאמנים יוצרים. ניצור יחד שירים להגשה, נפתח את השמיעה המוזיקלית שלנו ונהנה מהכיף שהיצירה מעניקה.
השיעורים מועברים בהנחיית רויטל גנות, זמרת ויוצרת בעלת תואר ראשון בחינוך מוזיקלי, המעניקה לתלמידיה את הידע הרב שצברה, באמצעות תרגילים מורכבים ויעילים המותאמים באופן אישי לקולם ולסגנונם של המשתתפים ומאפשרת להם להעשיר את עולמם ולבטא את הייחודיות הטמונה בהם.
סרטון:
פרטי קשר:
לאתר של המפרסם
רויטל ודני גנות חיפה, בית לחם 23
דירוג וחוות דעת הגולשים
(3 חוות דעת)
גל סבג  |  ב-19 לינואר 2019
המלצה
רויטל גנות מורה מעולה לפיתוח קול באתי אליה שלא ידעתי לשיר בכלל היום אני מופיע בזכותה ממליץ בחום
איימי שפירא  |  ב-27 ליוני 2017
מורה לפיתוח קול מומלצת בחום!
רוצה להמליץ בחום ומכל הלב על רויטל כמורה לפיתוח קול. בתחילת הדרך, פניתי אליה כי הרגשתי שלבתי יש כשרון, אבל לא הייתי בטוחה שמתאים לשלוח אותה לשיעורים בגילה הצעיר. רויטל היתה זמינה לשאלות, פתוחה לשמוע את לבטיי ולייעץ. בתי התחילה ללמוד אצל רויטל והגיעה לשיעורים הראשונים בחוסר ביטחון. רויטל קלטה אותה בהרבה חום, רגישות וסבלנות. בתום שנה של שיעורים אני שומעת עד כמה הם תרמו לפיתוח הקול של בתי ולבטחון שלה לשיר. בתי נהנית מכל דקה בשיעורים. רויטל - תודה על הכל. וחוץ מזה את שרה מדהים!
תמיר  |  ב-5 למרץ 2016
מדהים
מדהים מתי מתחילים

שתפו את המודעה עם החברים שלכם