אפשר לשנות את החיים, אפשר להגשים חלומות ואפשר לברוא מציאות חדשה בעזרת שחזור גלגולים וכתיבה.
מפגש עם עצמנו במקום אחר ובזמן אחר יכול לעזור לנו לשנות את ההווה שלנו, משום אנחנו הגיבורים של הסיפור שלנו ואנחנו יכולים לשנות את מהלך העלילה. בהשראת "ספר יצירה" המסביר איך העולם נברא בכוח המילה, הדמיון והאותיות, פיתחתי שיטה ליצירת שינוי ושחרור מחסמים וזכרונות שמגבילים את הנשמה שלנו בעזרת שחזור גלגולים וכתיבה. מזמינה אתכם למסע שיחבר את הרצון שלכם למציאות. זה אפשרי.
שלחו לי הודעה
* שם:
* טלפון:
* דוא"ל:
* תוכן:
 
מפה
לחצו להגדלה
מפעיל זה מופיע גם ב:

חדש! הצטרפו וקבלו המלצות,

הטבות ואטרקציות ישירות למייל!

מידע נוסף

מחיר
ופרטים נוספים
איפה?
תל אביב, העבודה 6
מחיר:
בתאום אישי
כמה זמן?
חמישה מפגשים
מתי?
בתאום אישי
גילאים:
מבוגרים
מגיע עד הבית?
לא
מידע נוסף:
• כיצד עובדת השיטה:
התהליך בנוי ממפגשים אישיים ממוקדי מטרה שתכליתם חיבור בין הרצון למציאות במספר שלבים:
בתהליך חמישה שלבים:

1.היכרות ונתינת כלים ראשונים לכתיבה בוראת מציאות.

2.כניסה לתת מודע - בעזרת שחזור גלגולים שבו אנו מזהים את מקור החסמים שמעכבים אותנו בדרך לשינוי.

3. התכנסות וקפיצת מדרגה באמצעות תרגילים מתקדמים לכתיבה בהשראת התכנים שעלו בתהליך השחזור

4.בניית המפנה בעלילה של הכתיבה ושל סיפור חיינו

5. היכרות עם שאר הכלים שיש בידנו כדי שנצא לדרך חדשה.


מה הוא שחזור גלגולים:

שחזור גלגולים הוא מסע המורכב משלושה מפגשים שבהם אני מלווה את האדם בכניסה לתוך התת מודע שלו.   
בתוך התת מודע שלנו  נאגרים זיכרונות וסיפורים שמקורם לעיתים אינו ידוע, אך הם  משפיעים על חיינו בהווה. בחלקם מסתתרים סודות שיכולים לקדם אותנו מאוד בחיים האלה, ובחלקם יש אלמנטים שמעכבים את ההתפתחות שלנו בהווה.  את הסיפורים האלה כדאי לחשוף כדי להשתמש בהם הן ליצירת פריצת דרך, והן כדי לנקות אותם מהזיכרון שלנו.  במהלך מסע זה, המתבצע בעזרת דמיון מודרך בהנחייתי, האדם צולל בתודעתו לזמן אחר, מקום אחר, וגוף אחר שבו ביקרה נשמתו בעבר. אני מנחה את האדם צעד צעד, להלך בתוך סיפור הנשמה, מילדות עד זקנה, תוך חיפוש תשובה לשאלה המטרידה אותו בהווה. התשובה יכולה להגיע באמצעות מפגש עם אדם או אירוע מסוים שהטביעו בנפש חותם המשפיע על חייו כרגע, אך בעצם אינו קשור אליהם ישירות. בסיומו של המסע,  האדם מתנקה מאותם "זיכרונות" ודפוסים מכבידים, ו"חוזר לכאן"  נקי  ומוכן לפריצת דרך משמעותית בחייו. 

 • על עצמי:


 • התחלתי את דרכי המקצועית בעולם התאטרון כמחזאית. כבר 25 שנה אני כותבת מחזות ומנחה כותבים. כתבתי מחזות רבים והנחתו מאות כותבים, וכך עם השנים גיליתי את הקשר העמוק בין עולם הנפש והתת מודע הנסתרים מן העין, להתגלויות שלו על במת החיים עצמם. לאחר שנחשפתי לקשר העדין שבין חיי הנפש הסמויים למופעי הנפש הגלויים, הבנתי שחשיפת הקשר בין השניים היא מפתח לשינוי , התחדשות שמחה ובהצלחה.
  בד בבד עם עיסוקי בכתיבה, במשך 15 השנים האחרונות, עסקתי בלימודי יהדות, קבלה, תקשור, תטא הילינג ושחזור גלגולים, המצאתי שיטה לבריאת מציאות בהשראת 'ספר יצירה' והפכתי למטפלת המתמחה בתהליכי שינוי ופריצת דרך בשיטת הרתרותרפיה- שחזור גלגולים.
  קופון:
  לנרשמים דרך חוגל 100 ש"ח
  להדפסת הקופון לחצו כאן
  סרטון:
  פרטי קשר:
  לאתר של המפרסם
  יוספה אבן שושן תל אביב, העבודה 6
  דירוג וחוות דעת הגולשים
  (7 חוות דעת)
  סמדר אור  |  ב-2 לאוקטובר 2012
  יוספה מלמדת בצורה יסודית וטובה. אני מאוד אוהבת את השיעורים שלה ומקפידה ללכת לכל מפגש ולא מוותרת אף פעם, היא פנומנלית ומדהימה.
  יוסי גלוזמן  |  ב-2 לאוקטובר 2012
  הגעתי ליוספה אחרי שראיתי באינטרנט כתבה שהיא פרסמה. השתתפתי במפגש שהעלה בי הרבה אדרנלין ועניין. יצאתי מלא השראה והרגשתי שלמדתי המון. מאז אני לא מוותר על שום סדנא שהיא מעבירה. יש אוירה נהדרת שהיא יוצרת בקבוצה. אני מרגישה שהתקדמתי בטכניקות הכתיבה וממשיך להתקדם אחרי כל סדנא.
  רינה  |  ב-2 לאוקטובר 2012
  יוספה באמת מורה מיוחדת במינה. היא גם נעימה כאדם וגם יודעת לעורר השראה. היא נותנת לי המון חומר למחשבה גם אחרי השיעור.בעבר תמיד היו לי מחשבה "איך אני אתחיל? מה אני אכתוב?" - היום בזכותה אני יודעת איך ומה. הייתי אצלה ב3 פגישות ואני כבר מרגישה בהבדל. כל מה שיש סביבה נותן השראה.
  ניר  |  ב-2 לאוקטובר 2012
  אני "בוגר" שתי סדנאות כתיבה בנות 12 פגישות בהנחיית יוספה אבן שושן ועומד לסיים סדנה נוספת בת 4 פגישות. במקביל ובנוסף לאלו אני כותב בליווי אישי של יוספה מזה תקופה ארוכה. בהנחיית יוספה רכשתי מיומנויות כתיבה רבות ולמדתי טכניקות ועקרונות שונים המביאים את הסיפור לכדי דיוק ומיצוי מבלי לפגוע בחופש שלי לספר את הסיפור שלי. יוספה משכילה לתת לכותב את העידוד והתמיכה שמביאים רצון לכתוב ובמקביל לתת הערות בונות ומכוונות על מנת לשפר את הכתוב. ההנחיה הן בקבוצה והן האישית נעשית באווירה טובה ונעימה שבונה אצל הכותב
  אילנה  |  ב-2 לאוקטובר 2012
  בעזרתה של יוספה כתבתי ספר. היא פשוט מדהימה, כל כך מקצועית ויודעת המון. כל שיעור אני לומדת אצלה עוד ועוד. זה ממש יופי של סדנא.

  שתפו את המודעה עם החברים שלכם