אם תמיד רציתם להכניס לחייכם תחום אומנות כיפי וייחודי, כזה שיאפשר לכם ליהנות מזמן איכות ולבטא את עצמכם, הגיע הרגע לצאת לדרך. בואו להגשים את הרעיונות שלכם ביצירה שעשויה מזכוכית.
שלחו לי הודעה
* שם:
* טלפון:
* דוא"ל:
* תוכן:
 
מפה
לחצו להגדלה
מפעיל זה מופיע גם ב:

חדש! הצטרפו וקבלו המלצות,

הטבות ואטרקציות ישירות למייל!

מידע נוסף

נתונים כלליים
איפה?
ירושלים, קובובי 20
מתי?
בתאום
מגיע עד הבית?
לא
מידע נוסף:
 • שיטת הפיוזינג:

 • תלמדו איך למזג את הזכויות ולהתיך אותן, כדי שתיווצר היצירה שאתם מתכננים. היא יכולה להיות חפץ אומנותי, קישוט לבית וכלי פרקטיים. מדובר בתהליך עיצובי שכולל בנוסף לחלק המעשי, גם הבנה של חומר עיוני, שיאפשר לכם להבין את הרקע לעשיית התוצר הסופי.

  תתנסו בטכניקות יעילות, תכירו סוגים שונים של זכוכיות ותתמקדו בכלים שאתם מעוניינים להצליח ליצור. תשתמשו בתנור שמכוון לטמפרטורות גבוהות ותעברו את תהליך הפיוזינג, שייתן לכם את היכולת לעשות אומנות בעצמכם.

 • למי מתאים?

 • תוכלו להצטרף גם ללא ניסיון קודם באומנות, הקבוצות בנויות בהרכב מצומצם, כך שתיהנו ממרחב עבודה נוח ונעים. תייצרו כלים, למשל: צלחות, שעונים ומזוזות, תוך שתשלבו חומרי יצירה יחד עם הזכוכיות.

  ידריכו אתכם:
  רחל ודוד הירש, אמנים בעלי ניסיון רב ויוצרים בזכוכית, ברזל ואריגה. משלבים בין החומרים ביצירות אמנות מקוריים, אותן מציגים בשלל תערוכות. יעבירו לכם את הידע העשיר והאהבה הגדולה לתחום, ויכווינו אתכם להגשים את היצירה שלכם לפי האינסטינקטים הרגשיים שלכם. אתם מוזמנים לראות את היצירות באתר ולהתקשר אלינו לתיאום הגעה לסדנה.
  פרטי קשר:
  לאתר של המפרסם
  דוד הירש ירושלים, קובובי 20

  שתפו את המודעה עם החברים שלכם