שיעורי קפואירה לילדים
הקפואירה הינה אומנות לחימה אפרו ברזילאית המשלבת בתוכה אלמנטים של ריקוד, משחק, קצב, אקרובטיקה, כח, כושר, גמישות, תרבות, היסטוריה, קהילה ועוד ... אין סוף לתהליך הלימוד והצמיחה בתוך עולם הקפואירה תוך כדי למידה והנאה צרופה.
הקפואירה הינה כלי התפתחותי מדהים עבור ילדים, ברמה הפיזית מוטורית והפסיכולוגית. דרך הקפואירה אנו לומדים להכיר ולחזק את גופינו תוך כדי פיתוח חוש קצב ומוזיקה. אנו לומדים שפה חדשה, שפה של הגוף איתה אנו לומדים איך לקיים דו שיח עם בן הזוג. אנו לומדים להתמודד עם מצבים שונים ודינמיקות שונות ולתרגם את צורות התמודדות אלו אל העולם שמחוץ למעגל הקפואירה.
בסטודיו קילומבו, הסטודיו הירושלמי הראשון לקפוארה- אנו מאמינים שהקפואירה הינה כלי אדיר ועוצמתי עבור ילדים. מבחינה פיזית: כוח, כושר, גמישות, קואורדינציה, מודעות לשטח.
מבחינה מחשבתית: יצירתיות, אינדיבידואליות, פילוסופיה, שליטה עצמית, תרבות חדשה.
מבחינה חברתית: קבוצתיות, קהילתיות.
סטודיו קילומבו שייך לקבוצת ביריבה ברזיל הבין לאומית. תחת פיקוחו של מאסטר הקבוצה mestre requeijao המגיע לארץ מדי שנה למתן סדנאות ודרגות.
שלחו לי הודעה
* שם:
* טלפון:
* דוא"ל:
* תוכן:
 
מפה
לחצו להגדלה
מפעיל זה מופיע גם ב:

חדש! הצטרפו וקבלו המלצות,

הטבות ואטרקציות ישירות למייל!

מידע נוסף

נתונים כלליים
איפה?
ירושלים, הרכבים 13
כמה זמן?
45-60 דק'
מגיע עד הבית?
לא
שיעורים:
מאפשר שיעור ניסיון חינם
מידע נוסף:
את הקבוצה מלמד instrutor ligeiro - אלון יודלביץ' מדריך קפואירה מזה 10 שנים עם נסיון הדרכה של כל הגילאים והרמות בארץ ובחול.
אלון הינו ראש קבוצת הקפואירה ביריבה ברזיל בישראל ומנהל סטודיו קילומבו. ועובד בשיתוף עם המסטר של הקבוצה mestre requeijao המגיע מדי שנה להעביר סדנאות ולחלק דרגות לתלמידים. בנוסף אלון הינו חובש מוסמך מטעם מדינת קליפורניה ומכיר היטב את השלבים והצרכים ההתפתחותיים אצל ילדים בגילאים השונים.
קופון:
מחיר מיוחד לגולשי חוגל
להדפסת הקופון לחצו כאן
סרטון:
פרטי קשר:
לאתר של המפרסם
אלון יודלביץ ירושלים, הרכבים 13

שתפו את המודעה עם החברים שלכם