חוגים - סדנאות, קורסים, הפעלות, שיעורים, פעילויות אתגריות ועוד.

מידע למפרסמים חדשים
בטכניקת אלכסנדר הפונה לומד כיצד להשתמש בגופו בצורה נכונה ברמה המוטורית, במצב של תנועה ואי תנועה. הפונה ילמד כיצד לנוע ולנוח באופן שלא יזיק לגופו אלא באמצעות העקרונות שעל פיהם בנוי הגוף.  
עוזר להפיג כאבי ראש, צוואר וגב.  
מחזק יציבות מוטורית, המעודדת תחושת יציבות פנימית, ערך עצמי ובטחון עצמי.
מתאים לסובלים מכאבי ראש צוואר וגב כרוניים, לאנשים שלא זזים יותר מדי ושמרגישים שמתחיל 'לחרוק' להם ולאנשים העובדים עם הגוף כשחקנים ואנשי במה אחרים כזמרים ספורטאים ורקדנים המעוניינים להעלות את מודעות הגוף והקשר לגוף.
דירוג וחוות דעת הגולשים
כל החוגים והפעילויות של המפרסם
שלחו לי הודעה
* שם:
* טלפון:
* דוא"ל:
* תוכן:
 
מפעיל זה מופיע גם ב:

חדש! הצטרפו וקבלו המלצות,

הטבות ואטרקציות ישירות למייל!

מידע נוסף

מחיר
ופרטים נוספים
איפה?
כפר סבא, אז"ר
מחיר:
200
כמה זמן?
50 דקות
מתי?
גמיש
גילאים:
ילדים נוער מבוגרים גיל הזהב
מגיע עד הבית?
לא
מידע נוסף:
טכניקת אלכסנדר נחשבת לשיעור ולא לטיפול. זהו שיעור חוויתי בו הפונה רוכש כלים מחשבתיים ומוטוריים ומקבל הכוונה פיזית לגבי אופן השימוש שלו בגופו. יש לך האפשרות ליישם את עקרונות הטכניקה מחוץ לשיעור ולתוך פעילות החיים.

בסטודיו לטכניקת אלכסנדר נשתמש בכיסא, מראה או מראות ושולחן טיפולים.
השיעור מועבר אחד על אחד. מה שהמורה מלמד הוא כיצד 'לתת כיוון' או לתת הנחיה' לפי חמשת עקרונות הטכניקה, תוך כדי עמידה, התיישבות, ישיבה וקימה כדוגמאות יסוד לשימוש קלוקל בגוף ולשימוש הנכון בו. מה שהתלמיד לומד הוא לחשוב את הגוף שלו ולחזק את הקשר המחשבתי פיזי בתוך עצמו.

במובן העמוק טכניקת אלכסנדר הינה טכניקה לשינוי הרגלים. היא מקנה דרך לחדור את המנגנון ההרגלי החזק שלנו שמתבטא גם בפיזיות שלנו, במוטוריקה ובפעילות המוח ובמקביל מתבטא גם באופן בו אנו חושבים ומרגישים.

חן רום
בוגרת בית הספר הירושלמי לטכניקת אלכסנדר.
ציירת ומורה לציור, מטפלת רגשית באמצעות גינון וטבע. מוזמנים בשמחה לצור קשר בכל שאלה.
פרטי קשר:
חן רום כפר סבא, אז"ר
דירוג וחוות דעת הגולשים
(1 חוות דעת)
עידו  |  ב-28 לאוקטובר 2018
מורה מעולה ומוכשרת
טכניקת אלכסנדר עזרה לי במה שאורטופדים, פיזיותרפיה ופילאטיס לא הצליחו לפתור. היתרון של חן הוא ביכולת שלה לאבחן את ההרגלים של התלמיד ולהעביר לו את התחושות שאותן הוא צריך לרכוש בזמן שהוא משתמש בגוף. אני לומד אצלה כבר שמונה חודשים וממליץ בחום. זה תהליך ממושך ואיטי עם עליות ומורדות, אבל יש שיפור קונסיסטנטי באיכות החיים שלי עקב השיעורים.

שתפו את המודעה עם החברים שלכם