ג'ימבוקיק - טרום אומנויות לחימה, שיטה שפותחה ע"י איציק פרנקו, שילוב יסודות אומנויות לחימה עם משחקים המיועדת לילדים בגילאים 4-6.

לימוד אומנויות לחימה בגיל צעיר, מומלץ ע"י פסיכולוגים, מרפאים בעיסוק ואנשי חינוך - ככלי המסייע לילד לשלוט בעצמו, להתמודד עם אתגרים, מפתח סמכותיות, ערך וכבוד הדדי.
שלחו לי הודעה
* שם:
* טלפון:
* דוא"ל:
* תוכן:
 
מפה
לחצו להגדלה
מפעיל זה מופיע גם ב:

חדש! הצטרפו וקבלו המלצות,

הטבות ואטרקציות ישירות למייל!

מידע נוסף

נתונים כלליים
איפה?
תל אביב, פרסיץ שושנה 3
כמה זמן?
45 דקות
מתי?
אחה"צ
גילאים:
ילדים
מגיע עד הבית?
לא
שיעורים:
מאפשר שיעור ניסיון חינם
מידע נוסף:
 • ג'ימבו קיק –

 • גילאי 4-5 הילדים לומדים את רזי הקראטה בשילוב משחקים שונים ומגוונים בעזרת טובי המדריכים והציוד החדיש ביותר, בהדרכת המאמן איציק פרנקו (דאן 5 - 25 שנות מצוינות ) וצוות מאמנים בכיר.

 • יתרונות החוג:

 • האימונים מפתחים משמעת, כבוד הדדי, רמת ריכוז גבוהה, חיזוק ההערכה העצמית והדימוי העצמי וכושר התמדה.

  האימונים מסייעים רבות ללמידה ואימון להתמדה בפעילות, להענקת תחושת הישג, חיזוק ההערכה העצמית והדימוי העצמי וכן הכרה חברתית ביכולות הילד.

  לילדים המתמודדים עם הפרעות קשב וריכוז, קשיים בשילוב חברתי, ביישנות, חוסר בטחון עצמי ועוד, מומלץ ביותר להצטרף לאימונים.

  הילדים חווים שינוי והישגים בטווח הקצר.

 • שני סניפים בתל אביב:

 • הדר יוסף ( בכור שיטרית 10, חניון 3)
  תיכון ע"ש תיכונט אלתרמן , רחוב שושנה פרסיץ 3
  סרטון:
  פרטי קשר:
  לאתר של המפרסם
  פרנקו לחימה משולבת תל אביב, פרסיץ שושנה 3
  דירוג וחוות דעת הגולשים
  (6 חוות דעת)
  אפרת  |  ב-2 לאוקטובר 2012
  איציק פשוט מבין את הילדים, עוזר להם ועושה את זה באמת מכל הלב ולא מרדיפה אחרי כסף. הילדים שלי מתאמנים אצל איציק כבר כמה שנים ואני בהחלט רואה את היתרונות. איציק יודע לשלב בין הלחימה למשחקים, מלמד אותם להתגבר על כשלונות, נותן להם בטחון וכמובן שזו גם פעילות גופנית. אחד הילדים שלי היה בוכה בעבר הרבה ובזכות האימונים אצל איציק הוא יודע הרבה יותר לעמוד על שלו ולא לבכות.
  הדס  |  ב-2 לאוקטובר 2012
  הבן שלי היום בן 9 וכבר שנתיים הוא מתאמן אצל איציק. הוא לא ילד רגיל ועד שהתחיל להתאמן אצל איתי הוא לא יכל לשבת שניה במקום. מאז אני רואה שיפור ושינוי אדירים. הוא מתאמן בבית ובאמת מחכה לחוג. מצד אחד איציק מאוד מקפיד עם הילדים על משמעת אבל בצורה מתאימה לילדים. בזכות הגישה הטובה שלו לילדים אני באמת רואה את הקטנים האלה מרוכזים וממוקדים בשיעור. יש לי כמה חברות בשכונה שלנו שגם רשמו את הילדים שלהן לחוג בעקבותיי וכולן מאוד מרוצות. אני מאוד ממליצה לכל ההורים לנסות.
  דניאלה  |  ב-2 לאוקטובר 2012
  הילדה שלי בת 8 ומתאמנת אצל איציק כחצי שנה. זו פעם ראשונה שהיא באמת מתמידה בחוג. אני בהחלט יכולה לומר שכבר בחצי שנה הזאת אפשר לראות שינוי. היא ילדה ביישנית ועבר היה קשה לה לעמוד מול קהל ולהשתתף בתחרויות. היום היא עושה את זה. הפן החינוכי של האימונים מאוד חשוב לי - השיחות שהוא עושה להם דוחפות את הילדים קדימה. הוא מלמד אותם לא לוותר - גם אם הם מקבלים מכה הם קמים וממשיכים. בסוף האימון תמיד תלמיד אחד מקבל תואר של "מצטיין אימון" לאו דווקא כי הוא ניצח בהרבה קרבות אלא כי התאמץ יותר מכולם. האימונים אצל אי
  מורן  |  ב-2 לאוקטובר 2012
  כבר 4 שנים הבן שלי מתאמן אצלי איציק והוא רק בן 7. מלכתחילה הכנסנו אותו לחוג כדי לפתח לו קואורדינציה, בטחון עצמי וריכוז. הוא מאוד אוהב ללכת לחוג גם בגלל הפן הפיזי וגם בגלל שזה מכניס סדר ומשמעת לחייו. אני בהחלט רואה איך הוא עושה שימוש בכלים שהוא לומד אצל איציק, למשל בבית ספר. בחוג מלמדים אותם להתמודד עם כשלונות ונצחונות, איך לקבל הוראת ולבצע אותן. אני ממליצה לכל הורה מכיוון שחוג כזה באמת יכול להביא לשיפור משמעותי בהתהגות של הילד.
  שרית  |  ב-2 לאוקטובר 2012
  הבת שלי בת 5.5 והתחילה להתאמן אצל איציק לפני כחצי שנה. בהתחלה, במקביל לחוג של איציק היא גם הלכה לחוג התעמלות, אבל מהר מאוד עזבה את החוג כדי להתאמן אצל איציק פעמיים בשבוע. הילדה שלי היא ילדה מאוד קפיצית וכבר בחצי שנה הזאת אני מרגישה שינוי. היום היא מודעת יותר שיש צורך במשמעת עצמית ובאמת מרגישים את זה. החוג נותן לה המון בטחון שאותו היא לוקחת איתה גם לגן. בחוג גם עובדים איתה על התמודדות עם תסכולים וכשלונות וזה מאוד חשוב בעיניי מכיוון שזה נותן לילדה כלים להתמודד עם אספקטים אחרים בחיים שלה. גם העניין

  שתפו את המודעה עם החברים שלכם