שיעור יוגה המתבצע במקצועיות ברמה המותאמת באופן אישי לכל אחד, ההתאמה לגברים תגרום לנו להצליח לעבוד בצורה ראויה, איטית ויסודית על המחוזות המופלאים של הגוף והנפש.
שלחו לי הודעה
* שם:
* טלפון:
* דוא"ל:
* תוכן:
 
מפה
לחצו להגדלה
מפעיל זה מופיע גם ב:

חדש! הצטרפו וקבלו המלצות,

הטבות ואטרקציות ישירות למייל!

מידע נוסף

מחיר
ופרטים נוספים
איפה?
ירושלים, החלוץ 47
מחיר:
245 ש"ח לחודש
כמה זמן?
שעה וחצי
מתי?
יום ה 7:30
מגיע עד הבית?
לא
שיעורים:
מאפשר שיעור ניסיון חינם
מידע נוסף:
היוגה שובה את הנפש שלנו בקסם האדיר והעוצמתי שבה. בסטודיו נשים דגש על הרפיית המאמץ תוך הבנה ודיוק של השפעת היוגה על הגוף. נשאף לתוצאות בכל תקופה שתחלוף, עצם התנוחה שכל רגע בה הוא משמעותי וחלק מתהליך גדול וחשוב. האג'נדה של סטודיו פנימה הינה חווית יישום היוגה כניסיון לכוון ולפקס אותנו ליצירת מודעות השואפת לשלמות ומכלילה בטוחה את כל רבדי הגוף והנפש.
אנו מקפידים על תרגול בקבוצות קטנות ואינטימיות בכדי לאפשר לכל אחד לקבל יחס אישי, להתקדם בקצב הנכון עבורו ולהגיע לפסגת יכולותיו והגשמת שאיפותיו בעזרת הציוד הדרוש לתרגול והאביזרים הטובים ביותר. נצליח לשים לב לפרטים הקטנים בעזרת צוות המנחים השומרים על הסטנדרט הגבוה והאידאלי של הסטודיו.
על המנחה
יונתן גרוסמן נחשף לראשונה לעוצמה של תורת היוגה בהודו, שם למד סגנונות מגוונים של תרגול כמו, איינגר וויג'ננה. הוא סיים קורס מורים בכירים ליוגה עם המורה אורית סן גופטה בווינגייט בשנת 2003 ומלמד למעלה מ-13 מעביר מסגרת העמקה שנתית וסדנאות העמקה. מעביר סדנאות מרוכזות ברחבי הארץ. הקים ומנהל, יחד עם בת זוגתו חגית אגאיוף גרוסמן את הסטודיו.
בסטודיו יש חנייה גדולה בחינם ונגישות לאוטובוסים ולרכבת הקלה.
לקבלת מידע ופרטים נוספים ולקביעת שיעור ניסיון חינם, ללא התחייבות צרו קשר עם הסטודיו.
פרטי קשר:
לאתר של המפרסם
סטודיו פנימה ירושלים, החלוץ 47

שתפו את המודעה עם החברים שלכם