איך להתחיל לכתוב? איך לארגן את החומר? איך ליצור עלילה מרתקת ואיך להמשיך לכתוב ולכתוב?
הצטרפו למסלול הנחיה אישית מרעיון ליצירה שלמה ולמסלול תמיכה וליווי בתהליכי כתיבה ארוכים ( ספר, מחזה , תסריט ) בהנחיית יוספה אבן-שושן.
מסלול הליווי האישי מיועד לכל מי שרוצה לכתוב ספר, מחזה או תסריט, למי שמרגיש שיש לו רעיון מבריק אך אינו יודע מאיפה להתחיל וכיצד להמשיך, לכל מי שהוא מומחה בתחומו ורוצה להביא את הידע שלו לקהל הרחב ולכל מי שכתב יצירה המונחת מזה זמן במגירה ומחכה לצאת לאור.
שלחו לי הודעה
* שם:
* טלפון:
* דוא"ל:
* תוכן:
 
מפה
לחצו להגדלה
מפעיל זה מופיע גם ב:

חדש! הצטרפו וקבלו המלצות,

הטבות ואטרקציות ישירות למייל!

מידע נוסף

נתונים כלליים
איפה?
תל אביב, העבודה 6
חוגל און ליין – לימוד מרחוק
כמה זמן?
שעה והנחיה בין מפגשים.
מתי?
בתאום אישי
גילאים:
מבוגרים
מגיע עד הבית?
לא
מידע נוסף:
כמחזאית, כותבת עצמאית ומנחת כתיבה המלווה כותבים במשך שנים רבות, אני מכירה היטב את העליות והמורדות המלוות את תהליך הכתיבה של יצירה באורך מלא. בכתיבה יש רגעי אושר וזרימה נפלאים ויש גם רגעים שבהם הכל תקוע ומשתלטת חושה של בדידות.

לשם כך יצרתי עבורך את מסלול ההנחיה האישית. מסלול זה מאפשר לך דעת שעוד מישהו הולך איתך בדרך המסתורית של הכתיבה ויודע שתגיע לסוף הדרך עם יצירה משלך.
התהליך בנוי ממפגשים אישיים שבהם אנו מוצאים את המבנה הנכון ליצירה, בונים דמויות, מפתחים עלילה ומחלקים לפרקים, ומהנחיה צמודה דרך המחשב , אשר במהלכה אני נותנת משובים מפורטים לשכתוב ופיתוח ועורכת את הספר עריכת תוכן ראשונה.

כמו כן, יש אפשרות להעברת כתבי יד לצורך קבלת חוות דעת מקצועית.
פרטי קשר:
לאתר של המפרסם
יוספה אבן שושן תל אביב, העבודה 6
דירוג וחוות דעת הגולשים
(7 חוות דעת)
סמדר אור  |  ב-2 לאוקטובר 2012
יוספה מלמדת בצורה יסודית וטובה. אני מאוד אוהבת את השיעורים שלה ומקפידה ללכת לכל מפגש ולא מוותרת אף פעם, היא פנומנלית ומדהימה.
יוסי גלוזמן  |  ב-2 לאוקטובר 2012
הגעתי ליוספה אחרי שראיתי באינטרנט כתבה שהיא פרסמה. השתתפתי במפגש שהעלה בי הרבה אדרנלין ועניין. יצאתי מלא השראה והרגשתי שלמדתי המון. מאז אני לא מוותר על שום סדנא שהיא מעבירה. יש אוירה נהדרת שהיא יוצרת בקבוצה. אני מרגישה שהתקדמתי בטכניקות הכתיבה וממשיך להתקדם אחרי כל סדנא.
רינה  |  ב-2 לאוקטובר 2012
יוספה באמת מורה מיוחדת במינה. היא גם נעימה כאדם וגם יודעת לעורר השראה. היא נותנת לי המון חומר למחשבה גם אחרי השיעור.בעבר תמיד היו לי מחשבה "איך אני אתחיל? מה אני אכתוב?" - היום בזכותה אני יודעת איך ומה. הייתי אצלה ב3 פגישות ואני כבר מרגישה בהבדל. כל מה שיש סביבה נותן השראה.
ניר  |  ב-2 לאוקטובר 2012
אני "בוגר" שתי סדנאות כתיבה בנות 12 פגישות בהנחיית יוספה אבן שושן ועומד לסיים סדנה נוספת בת 4 פגישות. במקביל ובנוסף לאלו אני כותב בליווי אישי של יוספה מזה תקופה ארוכה. בהנחיית יוספה רכשתי מיומנויות כתיבה רבות ולמדתי טכניקות ועקרונות שונים המביאים את הסיפור לכדי דיוק ומיצוי מבלי לפגוע בחופש שלי לספר את הסיפור שלי. יוספה משכילה לתת לכותב את העידוד והתמיכה שמביאים רצון לכתוב ובמקביל לתת הערות בונות ומכוונות על מנת לשפר את הכתוב. ההנחיה הן בקבוצה והן האישית נעשית באווירה טובה ונעימה שבונה אצל הכותב
אילנה  |  ב-2 לאוקטובר 2012
בעזרתה של יוספה כתבתי ספר. היא פשוט מדהימה, כל כך מקצועית ויודעת המון. כל שיעור אני לומדת אצלה עוד ועוד. זה ממש יופי של סדנא.

שתפו את המודעה עם החברים שלכם