• מפגשי כתיבה יוצרת בנושאים משתנים בהנחיית בהנחיית המחזאית יוספה אבן-שושן. פעם בשבועיים אנו נפגשים למפגש כתיבה יוצרת שבו אנו מתנסים באופן מעשי בכתיבה. בכל מפגש אנו מתרגלים כלי אחר הקשור לכתיבה, ( מבנה עלילה, כלים לאפיון דמות , כלים לאפיון מערכות יחסים, עבודה עם דימויים, כתיבה על רגשות ועוד ), כותבים סיפורים ומקבלים משוב. המפגש מתקיים פעם בשבועיים בזום.
 • שלחו לי הודעה
  * שם:
  * טלפון:
  * דוא"ל:
  * תוכן:
   
  מפה
  לחצו להגדלה
  מפעיל זה מופיע גם ב:

  חדש! הצטרפו וקבלו המלצות,

  הטבות ואטרקציות ישירות למייל!

  מידע נוסף

  מחיר
  ופרטים נוספים
  איפה?
  תל אביב, העבודה 6
  מחיר:
  190
  כמה זמן?
  3 שעות
  מתי?
  ימי ו' 09:30 - 12:30
  גילאים:
  מבוגרים
  מגיע עד הבית?
  לא
  מידע נוסף:
  מפגשי הכתיבה הם מפגשים דו שבועיים שאני עורכת בביתי.
  המפגשים מאפשרים הזדמנות לחוות את שיטת העבודה שאני מציעה ולהתנסות באופן מעשי בכתיבה, בכל פעם מזווית אחרת בנושא אחר. המפגש בן 3 שעות ומחולק לשלושה חלקים:

 • תרגול כתיבה מתוך התבוננות והקשבה ויצירת רגע מלא בכתיבה.

 • תרגול מעשי בהיבט מסוים של כתיבה ( מבנה עלילה, אפיון דמויות , מעבר זמנים בסיפור, עבודה עם דימויים וכו' )

 • המשתתפים כותבים, מקריאים את מה שכתבו ומקבלים משוב ממני ומהנוכחים.
 • פרטי קשר:
  לאתר של המפרסם
  יוספה אבן שושן תל אביב, העבודה 6
  דירוג וחוות דעת הגולשים
  (7 חוות דעת)
  סמדר אור  |  ב-2 לאוקטובר 2012
  יוספה מלמדת בצורה יסודית וטובה. אני מאוד אוהבת את השיעורים שלה ומקפידה ללכת לכל מפגש ולא מוותרת אף פעם, היא פנומנלית ומדהימה.
  יוסי גלוזמן  |  ב-2 לאוקטובר 2012
  הגעתי ליוספה אחרי שראיתי באינטרנט כתבה שהיא פרסמה. השתתפתי במפגש שהעלה בי הרבה אדרנלין ועניין. יצאתי מלא השראה והרגשתי שלמדתי המון. מאז אני לא מוותר על שום סדנא שהיא מעבירה. יש אוירה נהדרת שהיא יוצרת בקבוצה. אני מרגישה שהתקדמתי בטכניקות הכתיבה וממשיך להתקדם אחרי כל סדנא.
  רינה  |  ב-2 לאוקטובר 2012
  יוספה באמת מורה מיוחדת במינה. היא גם נעימה כאדם וגם יודעת לעורר השראה. היא נותנת לי המון חומר למחשבה גם אחרי השיעור.בעבר תמיד היו לי מחשבה "איך אני אתחיל? מה אני אכתוב?" - היום בזכותה אני יודעת איך ומה. הייתי אצלה ב3 פגישות ואני כבר מרגישה בהבדל. כל מה שיש סביבה נותן השראה.
  ניר  |  ב-2 לאוקטובר 2012
  אני "בוגר" שתי סדנאות כתיבה בנות 12 פגישות בהנחיית יוספה אבן שושן ועומד לסיים סדנה נוספת בת 4 פגישות. במקביל ובנוסף לאלו אני כותב בליווי אישי של יוספה מזה תקופה ארוכה. בהנחיית יוספה רכשתי מיומנויות כתיבה רבות ולמדתי טכניקות ועקרונות שונים המביאים את הסיפור לכדי דיוק ומיצוי מבלי לפגוע בחופש שלי לספר את הסיפור שלי. יוספה משכילה לתת לכותב את העידוד והתמיכה שמביאים רצון לכתוב ובמקביל לתת הערות בונות ומכוונות על מנת לשפר את הכתוב. ההנחיה הן בקבוצה והן האישית נעשית באווירה טובה ונעימה שבונה אצל הכותב
  אילנה  |  ב-2 לאוקטובר 2012
  בעזרתה של יוספה כתבתי ספר. היא פשוט מדהימה, כל כך מקצועית ויודעת המון. כל שיעור אני לומדת אצלה עוד ועוד. זה ממש יופי של סדנא.

  שתפו את המודעה עם החברים שלכם