סדנאות בישול ואפיה חויתיות המשלבות אלמנטים גיבושיים, תחרותיים ואלמנטים של יעוץ ארגוני.

סדנאות בישול בירושלים של מכללת טעמים מאפשרת למשתתפים בה לחוות ולהכיר את העיר ירושלים דרך הידיים וכמובן דרך הפה והבטן. הסדנאות של מכללת הבית מתאפיינות בסוגי בישול שונים ומיוחדים המשלבים בתוכם מטעמי עדות, עמים ומגזרים שונים, ממש כמו העיר ירושלים בה ישנו שילוב של עמים ותרבויות שונות.
הריחות והטעמים אותם תלמדו לבשל הם חלק מהסודות הגדולים של עולם הבישול, כמו כן יחשפו תלמידי מכללת טעמים אשר משתתפים בסדנאות בישול בירושלים לטיפים וסודות מיוחדים בנוגע לשווקים ולחומרי הגלם המיוחדים.
סדנאות הבישול של מכללת טעמים כוללים בתוכם שעורים מעשיים לצד עיוניים וזאת על מנת שיוכלו תלמידי סדנאות בישול בירושלים להתפתח ולממש בעצמם את הנלמד במכללה.
סדנאות בישול בירושלים של מכללת טעמים פונות ומתואמות למגוון גדול של האוכלוסייה ומאפשרות למשתתפים בהן להתפתח וליצור מנות מושלמות בעצמם.
שלחו לי הודעה
* שם:
* טלפון:
* דוא"ל:
* תוכן:
 
מפה
לחצו להגדלה
מפעיל זה מופיע גם ב:

חדש! הצטרפו וקבלו המלצות,

הטבות ואטרקציות ישירות למייל!

מידע נוסף

מחיר
ופרטים נוספים
איפה?
ירושלים, אגריפס 40
מחיר:
320 ש"ח
כמה זמן?
4 שעות
מגיע עד הבית?
לא
שיעורים:
מאפשר שיעור ניסיון חינם
מידע נוסף:
ימי גיבוש וכיף לקבוצות
מטבח הוא מיקרוקוסמוס של החיים. הסיטואציות אשר נוצרות בחיי היום יום שלנו, בד''כ מופיעות בצורה מאוד מוקצנת במהלך עבודה במטבח. האינטראקציה שנוצרת בין המשתתפים במהלך עבודתם המשותפת, מאוד שונה מאינטראקציה היום יומית שלהם ומאפשרת להסתכל על סיטואציות בנליות דרך פריזמה של מטבח. במהלך הסדנה לומדים המשתתפים כיצד לעבוד ולפעול כצוות, כיצד להוביל קבוצה, כיצד ליצור תחרות בריאה בצוות.

סדנאות שלנו משלבות גם אלמנטים תחרותיים, גיבושיים וגם אלמנטים של יעוץ ארגוני. בתחילת הסדנה מתחלקים המשתתפים לקבוצות. חלוקה לקבוצות מאפשרת למשתתפים להכיר טוב יותר זה את זה .המשתפים לומדים לקבל סמכות של השף, להוביל קבוצה ולהטיל סמכות, לנהל קונפליקטים, לפעול על פי נהלים. המסר המרכזי הוא כי רק אם יש עבודת צוות ניתן להגיע לתוצאה מעולה. כל זה קורה באווירה לא פורמלית, תוך כדי עשיה משותפת. בסיום הפעילות מסכמים המשתתפים פעילות סביב שולחן אבירים ובארוחה עשירה אותה הכינו.


הפעילות כוללת:

ארוחת בוקר (אופציונלי) + סיור בשוק מחנה יהודה + סדנת בישול לבחירה.
מצוין למשפחות, קבוצות חברים וועדי עובדים
הזדמנות מצוינת להכיר את אזוריה היפים של העיר ירושלים ושוק מחנה יהודה
לרשותנו מטבח מודרני גדול המצויד במיטב הציוד המקצועי הקיים בענף
  • *לקבוצות בלבד**
  • קופון:
    פרטי קשר:
    לאתר של המפרסם
    טעמים י.א בעמ ירושלים, אגריפס 40

    שתפו את המודעה עם החברים שלכם